• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰ | کد خبر : 16500
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگزاری مهر، سردار اسکندر مومنی در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) افزود: هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین شیرینی لذت در کنار خانواده بودن را در این لحظات بگیرد، جز رضای خدا و خوشنودی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که ان شاءالله با خدمات شایسته بتوانیم این دو را به دست آوریم. 

  وی ادامه داد: در نخستین ساعات از سال نو با گشت هوایی که از سطح خروجی‌های تهران داشتیم شاهد ترافیک بسیار سنگین بودیم و مشاهدات عینی نشان از حضور فعال و پررنگ تمامی عوامل انتظامی و راهور بود. 

  سردار مومنی افزود: قرارگاه مرکزی امام علی (ع) دو خصوصیت دارد یکی حضور همه همکاران در ستاد که نشان از یکپارچگی سازمان دارد، ثانیا همکاران احساس می‌کنند که بر عملکرد آن‌ها مراقبت می‌کنند و صرفا ابلاغ دستورالعمل نیست و این به استان‌ها و یگان‌ها احساس مسئولیت می‌دهد. 

  جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه در هیچ جای دنیا تعطیلات اینگونه نیست که همه بتوانند سفر کنند گفت: در ایران و با وجود این تعطیلات مردم معمولا دو بار سفر می‌کنند، یک سفر طولانی برای گردش و تفریح و یک سفر کوتاه برای بازدیدهای نوروزی است. 

  سردار مومنی با اشاره به اینکه مشاهدات و تجربیات سال‌های گذشته نشان می‌دهد مشکلات اقتصادی مردم باعث نشده که آن‌ها سفر نکنند گفت: امنیت منازل، مغازه‌ها و سفر‌ها در طول مسیر بر عهده همکارانم است. 

  وی نحوه نظارت بر قرارگاه‌های استانی و یگان‌ها را دو گونه اعلام کرد و گفت: اگر حادثه‌ای در جایی اتفاق افتاده باشد ما ازاینجا سریعا پیگیری و نسبت به آن بودجه و امکانات در نظر می‌گیریم تا جایی که در آن مورد موضوعی باقی نماند. دوم اینکه اگر حادثه‌ای گزارش نشود برای حس مسئولیت پذیری در کارکنان ارتباط خود را با آن‌ها حفظ می‌کنیم. 

  جانشین فرمانده ناجا ضمن اشاره به اینکه ما در تمامی روزهای تعطیلات از آمادگی صد در صدی برخورداریم گفت: تجربه نشان می‌دهد که هرچه از سفر بگذرد در برگشت مردم خسته‌تر شده و شاهد حوادثی خواهیم بود که توصیه ما این است که‌‌ همان نشاط روزهای اول سفر را حفظ کنند تا شاهد حادثه‌ای نباشیم. 

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار