• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵ | کد خبر : 16502
 • حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی‌لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" اظهار داشت: رهبر انقلاب از دو سه سال پیش بر تأکیدات خود بر موضوع اقتصاد مقاومتی افزودند و حتی در این باره سیاست‌هایی را ابلاغ کردند.

  وی افزود: راه نجات کشور ما از مشکلات اقتصادی اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی است اما متأسفانه مسئولان بیشتر به شعار و وعده توجه کرده و عملاً کاری را صورت نداده‌اند.

  رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: بر همین اساس است که رهبر معظم انقلاب سال ۹۵ را بار دیگر به عنوان سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری کردند اما تأکید ایشان این بار بر اقدام و عمل است یعنی اقتصاد مقاومتی که برای تحقق آن اقدامی صورت نگیرد و فقط به تهیه بنر و برگزاری سخنرانی و همایش ختم شود قطعاً نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند.

  وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر چندین مرتبه پیرامون اقتصاد مقاومتی فرمایشاتی را داشته‌اند، تصریح کرد: ایشان در این زمینه هم به دولت، هم به مجلس و هم به مردم توصیه‌هایی را داشته‌اند، چون تحقق اقتصاد مقاومتی به تعبیری در دستان ۳ قوه است و باید همه قوا در این زمینه دست به دست هم بدهند.

  موسوی‌لارگانی خاطرنشان کرد: ملت ایران اگر بخواهد موضوع اقتصاد مقاومتی محقق شود باید همان‌طور که در ۸ سال جنگ تحمیلی مردانه به میدان آمد، از همه چیز گذشت و از تمامیت ارضی کشور دفاع کرد، امروز نیز مردانه وارد میدان اقتصاد شود.

  رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه مشکل امروز کشور ما موضوع معیشت و رکود است، گفت: اگر بخواهیم از رکود خارج شویم باید موضوع اقتصاد مقاومتی در عمل اجرا شود و هر ۳ قوه به همراه ملت ایران دست به دست هم بدهند و در این راه مردانه وارد میدان عمل شوند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار