رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵ | کد خبر : 16502
 • «اقتصاد مقاومتی» به بنر و همایش ختم نمی‌شود/ مسئولان عملاً کاری انجام نداده‌اند/مردم و قوای ۳گانه مردانه وارد میدان اقتصاد شوند

  حجت‌الاسلام والمسلمین سید ناصر موسوی‌لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب به‌عنوان "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" اظهار داشت: رهبر انقلاب از دو سه سال پیش بر تأکیدات خود بر موضوع اقتصاد مقاومتی افزودند و حتی در این باره سیاست‌هایی را ابلاغ کردند.

  وی افزود: راه نجات کشور ما از مشکلات اقتصادی اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی است اما متأسفانه مسئولان بیشتر به شعار و وعده توجه کرده و عملاً کاری را صورت نداده‌اند.

  رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: بر همین اساس است که رهبر معظم انقلاب سال ۹۵ را بار دیگر به عنوان سال اقتصاد مقاومتی نامگذاری کردند اما تأکید ایشان این بار بر اقدام و عمل است یعنی اقتصاد مقاومتی که برای تحقق آن اقدامی صورت نگیرد و فقط به تهیه بنر و برگزاری سخنرانی و همایش ختم شود قطعاً نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند.

  وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر چندین مرتبه پیرامون اقتصاد مقاومتی فرمایشاتی را داشته‌اند، تصریح کرد: ایشان در این زمینه هم به دولت، هم به مجلس و هم به مردم توصیه‌هایی را داشته‌اند، چون تحقق اقتصاد مقاومتی به تعبیری در دستان ۳ قوه است و باید همه قوا در این زمینه دست به دست هم بدهند.

  موسوی‌لارگانی خاطرنشان کرد: ملت ایران اگر بخواهد موضوع اقتصاد مقاومتی محقق شود باید همان‌طور که در ۸ سال جنگ تحمیلی مردانه به میدان آمد، از همه چیز گذشت و از تمامیت ارضی کشور دفاع کرد، امروز نیز مردانه وارد میدان اقتصاد شود.

  رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه مشکل امروز کشور ما موضوع معیشت و رکود است، گفت: اگر بخواهیم از رکود خارج شویم باید موضوع اقتصاد مقاومتی در عمل اجرا شود و هر ۳ قوه به همراه ملت ایران دست به دست هم بدهند و در این راه مردانه وارد میدان عمل شوند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار