تمامی راه‌های مواصلاتی منتهی به مرکز مازندران باز است

0 1

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، به‌نقل از روابط‌عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین‌زادگان با تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز به همه شهروندان هم‌استانی و ملت سرافراز ایران به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۹۵ به‌نام "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" اشاره کرد و اظهار داشت: ضرورتی که مقام معظم رهبری در پیام نوروزی به آن اشاره کرد در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی و اقتصادی درون‌زای کشور است.

وی به توجه وافر دولتمردان دولت یازدهم به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید با تأکید و حساسیتی که مقام معظم رهبری نسبت به اقتصاد مقاومتی ابراز داشته‌اند تلاش کرده و با تلاش بیشتر و سیاست‌گذاری دقیق‌تر زمینه اجرایی شدن این سیاست‌ها را فراهم خواهند کرد.

حسین زادگان به سیاست‌های مسئولان شهرستانی در قبال توجه به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: سیاست‌های شهرستان ساری بر گرفته از سیاست‌های کلی در استان و کشور خواهد بود.

فرماندار ساری افزود: از ۲۷اسفند روز شروع فعالیت ستاد دائمی ساماندهی و ارتقاء خدمات سفر شهرستان ساری تا شب گذشته ۱۳۵ هزار نفر شب اسکان در شهرستان ساری داشتیم.

وی با بیان اینکه محورهای ورودی شهرستان ساری از چهار سمت باز است، تصریح کرد: اعتراض خاصی از سوی شهروندان و گردشگران نداشتیم.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر مرکز مازندران گفت: از ابتدای اجرای مقدماتی طرح نظارتی ویژه نوروز تاکنون بیش از سه هزار واحد اقتصادی مورد بازرسی قرار گرفته که اولویت کالایی را اقلام پر مصرف مانند لباس، پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، لبنیات، خواربار و شیرینی‌ها، انواع مواد پروتئینی، قند و شکر، روغن و برنج بوده است.

وی  افزود: در بخش خدمات شرکت‌های مسافربری، اماکن مذهبی اقامتی، سیاحتی و رستوران‌های بین راهی در پوشش نظارتی قرار می‌گیرد. در این مدت تعداد ۴۶ واحد متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.