• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹ | کد خبر : 16540
 • داریوش طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرمسار به بیان گزارشی از پروژه‌های عمرانی و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: در سال ۹۴ در بخش عمرانی پل شرقی، تعریض جاده شریف‌آباد به ایوانکی، بهسازی و جدول‌گذاری و آسفالت معابر در روستاها و سطح شهر انجام شد.

  وی تصریح کرد: حدود ۲۲ کیلومتر معابر داخل شهر و روستاهای اطراف گرمسار آسفالت شد و ۹۰ درصد از این پروژه در سال ۹۴ به اتمام رسید.

  فرماندار شهرستان گرمسار در بخش آب، پروژه آب‌رسانی به شهر آلوئک را مهم‌ترین پروژه عنوان کرد و گفت: انتقال آب از تصفیه‌خانه به ایوانکی با پیشرفت ۶۷ درصدی در سال ۹۴ انجام شده است.

  طاهری با بیان چند پروژه بهداشتی و درمانی اظهار داشت: بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی معتمدی، ساخت و افتتاح مرکز درمان‌بستر در ایوانکی و همچنین پوشش ۹۰ درصدی مردم در بیمه سلامت از شاخص‌ترین فعالیت‌های حوزه بهداشت و درمان بوده است.

  وی با بیان اینکه بیمارستان معتمدی با پیگیری‌های مؤثر و سازنده غلامرضا کاتب، نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس و همچنین مسئولان در دولت تدبیر و امید و فرمانداری این شهرستان در سال ۹۴ به بهره‌برداری رسید، خاطرنشان کرد: اعتباری بالغ‌بر ۵۰ میلیارد تومان هزینه‌ عمرانی و تجهیزات این بیمارستان شده است.

  فرماندار گرمسار در ادامه با تأکید بر اینکه پروژه منطقه ویژه اقتصادی، ریل‌گذاری و مترو سه پروژه حساس و مهم در راستای توسعه اقتصادی، جمعیتی و فرهنگی شهرستان گرمسار است، بیان کرد: در سال ۹۴ عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی آغاز شده است؛ ریل‌گذاری از تهران ـ ورامین ـ پیشوا و گرمسار در همین سال اجرا شده که حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  وی گفت: به‌زودی قطار بین‌شهری تهران ـ گرمسار در این شهرستان تردد خواهد کرد و در سال ۹۵ مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار