• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷ | کد خبر : 16548
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، اسماعیل بهمن‌آبادی اظهار داشت: ۲۶۰ نیروی امدادگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی (۱۳۰ نیروی عملیات امدادی و ۱۳۰ نیروی جوانان (در قالب ۶۵ تیم سحاب) خدمات ویژه‌ای را در برنامه‌های سال تحویل حرم مطهر رضوی و سخنرانی مقام معظم رهبری در این مکان مقدس ارائه کردند.

  وی افزود: نیروهای عملیات امدادی در داخل رواق امام خمینی (ره) و نیروهای جوانان هم در محدوده حریم حرم مستقر بودند و سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و دستگاه بالگرد هم برای این مأموریت ویژه در نظر گرفته شده بود.

  دبیر ستاد نوروز ۹۵ جمعیت هلال احمر خراسان رضوی درباره فعالیت نیروهای جوانان، خاطرنشان کرد: نیروهای جوانان شامل دانش‌آموزان و دانشجویان آموزش دیده استان بودند که به نیت خدمت به زائران امام رضا (ع) و به عنوان امدادگر خادم در این مکان مقدس حضور یافتند.

  بهمن‌آبادی با اشاره به خدمت‌رسانی به ۸۴ نفر از حاضران در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری به ۸۴ نفر توسط نیروهای عملیات امدادی امدادرسانی شد که علت آن هم ازدحام جمعیت در محل برگزاری مراسم بود و مشکل خاصی هم به وجود نیامد و خوشبختانه تمامی این افراد به صورت سرپایی مداوا شدند و هیچگونه اعزامی به مراکز درمانی نداشتیم.

  وی تأکید کرد: همچنین از سوی گروه جوانان هم که در قالب تیم سحاب ثامن در این مکان مقدس مستقر بودند ۱۲ هزار خدمت در حوزه‌های بشر دوستانه اعم از راهنمایی زائران، کمک و امداد به سالمندان و ناتوانان جسمی و حرکتی، کمک به بستگان افراد گمشده، کمک به خادمان حرم مطهر رضوی جهت برگزاری منظم مراسم سال تحویل و سخنرانی مقام معظم رهبری، ارائه خدمات امدادی و معرفی بیماران شرایط خاص به اورژانس و نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر ارائه شد.

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: در همین مدت نیروهای جوانان به ۸ هزار نفر در سطح شهر مشهد به ویژه محدوده حرم مطهر رضوی خدمت‌رسانی کردند.

  بهمن‌آبادی گفت: به لطف الهی و عنایات ویژه ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) امدادرسانی‌های ویژه در مراسم آغاز سال تحویل و سخنرانی مقام معظم رهبری بدون حادثه به پایان رسید.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار