• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷ | کد خبر : 16554
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی اظهار داشت: شهرداری‌ها توجه به حضور میدانی در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی و فرهنگی اجتماعی، در عملیاتی کردن اصول اقتصاد مقاومتی، باید پیش‌قدم باشند.

  وی با بیان اینکه بخش قابل‌توجهی از بار توسعه و عمران کشور، بر دوش شهرداری‌ها است، اظهار داشت: تکیه بر توانمندی‌های داخل، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های بومی و بهینه‌سازی منابع مصرفی، سه اصل مهمی هستند که چه در حوزه‌های عمرانی، و چه در بخش خدمات باید سرلوحه مدیران و عوامل اجرایی قرار گیرد.

  این مسئول با بیان اینکه روند حرکتی شهرداری تبریز در سال‌های اخیر، بر همین مبنا بوده است، متذکر شد: در نبود مدیریت واحد شهری، خوشبختانه تعامل هماهنگ و مصمم مدیریت شهری تبریز اعم از شهرداری و شورای اسلامی شهر، با مدیریت استان و دستگاه‌های مختلف نظارتی، محتوای برنامه‌های شهرداری تبریز را به الگوهای اقتصاد مقاومتی نزدیک کرده است.

  شهردار تبریز یادآور شد: توفیقات ارزنده شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف عمران، حمل و‌نقل عمومی، زیست شهری و فرهنگی، نشان‌دهنده بسترهای مستعد اقتصاد مقاومتی است، با این حال، تا رسیدن به نقطه ایده‌آل فاصله زیادی داریم؛ از همین رو باید در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب «اقدام و عمل»، محور برنامه‌های اقتصاد مقاومتی عنوان شده، تمام تلاش خود را در مسیر تحقق اصول تبیین‌شده قرار دهیم.

  نجفی متذکر شد: در سال‌های اخیر، در حوزه‌های فرهنگی و نرم‌افزاری، برنامه‌های متنوعی اجرا شده است؛ این برنامه‌ها، امسال باید وارد حوزه‌ عمل و اجرا شده و تاثیرات و دستاوردهای عینی خود را نشان دهد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار