• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۷ | کد خبر : 16556
 • ناصر محمودی‌فرد امروز در حاشیه بازدید از پایگاه‌ها و ایستگاه‌های نوروزی شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره به وضع این ستاد از ابتدای آغاز طرح نوروزی تاکنون اظهار کرد: خوشبختانه نسبت به سال گذشته شاهد کاهش حوادث جاده‌ای بوده‌ایم.

  وی اضافه کرد:‌ در این زمینه، از آغاز طرح نوروزی تاکنون نسبت به سال گذشته یک فقره تصادف فوتی و یک فقره تصادف جرحی کاهش داشته‌ایم؛ بر اساس گزارش‌های پزشکی قانونی، نسبت به کل سال شاهد کاهش هفت نفر فوتی در حوادث جاده‌ای بوده‌ایم.

  رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان دماوند بیان کرد: نیروهای امدادی، خدماتی و انتظامی شهرستان دماوند در ایام نوروز فعال هستند و به مسافرانی که از جاده‌های این شهرستان عبور می‌کنند، خدمات ارائه می‌دهند.

  * اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور است

  فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سال گذشته، تأکید‌های بسیاری بر روی بحث اقتصاد مقاومتی داشتند.

  محمودی‌فرد ادامه داد: اما امسال این موضوع را به عنوان یک استراتژیک برای دولت و دستگاه‌های قانون‌گذار مطرح کردند که تنها راه نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است.

  وی با تأکید بر اینکه تنها راه نجات مشکلات اقتصادی کشور، مطمئناً بحث اقتصاد مقاومتی است، گفت: در این خصوص، توجه مسئولان و مردم به سرمایه‌های درونی کشور بسیار حائز اهمیت است.

  فرماندار شهرستان دماوند افزود: راه گریز از مشکلات اقتصادی در زمان تحریم و پساتحریم توجه به سرمایه‌های داخلی و استفاده از ظرفیت‌های کشور است و در این زمینه، همه باید در جهت منویات مقام معظم رهبری گام بردارند تا اقتصادی پویا داشته باشیم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار