امسال گام‌های بلندی برای توسعه آذربایجان غربی برمی‌داریم

0 1

 به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از استانداری آذربایجان غربی، قربانعلی سعادت در پیام نوروزی خود افزود: امیدواریم امسال در سایه الطاف الهی و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری، سال موفقیت و پیروزی برای مردم آذربایجان غربی باشد و زمینه رشد، توسعه، شکوفایی و سازندگی بیشتر این منطقه فراهم شود.

وی به موفقیت های چشمگیر آذربایجان غربی در سال گذشته اشاره و اضافه کرد: سالی که مقام معظم رهبری آن را به نام سال دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی نامگذاری فرمودند، دستاوردهای بسیار خوبی را به دنبال داشت و در این سال مذاکرات هسته ای به فرجام رسید و قدرت دیپلماسی جمهوری اسلامی به جهانیان اثبات و تحمیل شد.

سعادت ادامه داد: در سال گذشته انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سایه تفاهم، همدلی و مشارکت گسترده مردم برگزار شد و خواست رهبر معظم انقلاب یعنی مشارکت همگانی در انتخابات تحقق یافت و مردم نمایندگان خود را در این مرحله انتخاب کردند.

استاندار آذربایجان غربی به توفیقات استانی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در استان نیز مجموعه مدیریتی در سال ۹۴ در جهت تحقق آرمان ها و سیاست های دولت خدمتگزار و اجرای پروژه های سرمایه گذاری، توسعه ای و خدماتی تلاش زیادی کردند از آن جمله می توان به افتتاح و بهره برداری از یک هزار و ۲۳ پروژه توسعه ای با بیش از ۹ هزار میلیارد ریال اعتبار و همچنین کلنگ زنی حدود ۸۹ طرح جدید در استان اشاره کرد.

سعادت گفت: همچنین در استان طرح های عمرانی نیمه تمام زیادی از گذشته وجود داشت که بخشی از آنها با حضور و مشارکت مردم و پیمانکاران تکمیل شد و این نشانگر این است که راهبرد مدیریت بدون پول جایگاه خود را در استان و در میان مسئولان و مردم پیدا کرده است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.