فعالیت ۴ گروه جهادگر بسیجی و متخصص در کرمانشاه طی ایام نوروز

0 1

منصور فتاحی در گفتگو با خبرنگار مهر، از فعالیت گروه های جهادی بسیج سازندگی طی ایام نوروز در استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: در این راستا ۴ گروه متشکل از کارشناسان و متخصصان جهادی از ابتدای امسال در استان حضور یافته و به فعالیت های جهادی مشغول هستند.

وی افزود: سال گذشته حدود ۱۴ هزار نیروی جهادگر در استان کرمانشاه به فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی پرداخته اند و از ابتدای امسال نیز بیش از ۱۰۰۰ نفر از کرمانشاه و سایر استان ها در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری به فعالیت های جهادی می پردازند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این گروه ها برای انجام فعالیت های جهادی از جمله ساخت و بازسازی مدارس، خانه عالم، نمازخانه و مساجد، آبرسانی به زمین های کشاورزی و احیاء آنها در شهرستان های سرپل ذهاب، کنگاور و… مستقر شده و اکنون در حال فعالیت هستند.

فتاحی در ادامه بیان کرد: همچنین از ظرفیت و پتانسیل این نیروهای متخصص در زمینه پرورش ماکیان، تولید عسل، پرورش ماهی و حوزه کشاورزی و … استفاده خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه ابراز داشت: توجه به پتانسیل و ظرفیت داخلی استان کرمانشاه باید در اولویت همه نهاد های اجرایی باشد تا با حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی بتوانیم ضمن خودکفایی کیفیت در تولید را نیز به ارمغان آوریم.

وی بر حمایت از کارآفرینان و تولیدات کنندگان داخلی تاکید کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی رکن اساسی دستیابی به خودکفایی است و امسال با تلاش برای عملیاتی شدن تکمیل پروژه های نیمه کاره گام های مثبتی در راستای پیشرفت اقتصاد مقاومتی برداشته خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، تصریح کرد: باید با توجه به این شعار تلاش مضاعفی در راستای تحقق توسعه و پیشرفت های اقتصادی از سوی دولت و مردم صورت گیرد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.