• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۶ | کد خبر : 16594
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در دیدار با ۲ خانواده شهید حادثه منا  اظهار داشت: بنا به دستور مقام معظم رهبری مقرر شد برای جان‌باختگان حادثه منا نام شهید را به‌کار ببریم تا یاد این عزیران در دل‌های همه زنده بماند.

  وی با بیان اینکه این جان‌باختگان مظلومانه به شهادت رسیدند افزود:سکوت کشورهای اسلامی در حادثه منا جای تأسف داشت زیرا در این حادثه آل‌سعود مقصر اصلی بود اما برخی از کشورهای اسلامی به دلیل دلارهای نفتی و مسائل مادی حاضر نشدند نسبت به از دست رفتن جان هموطنان‌شان اقدام کنند و سکوت کردند.

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خون شهدای منا دامن آل‌سعود را فرا می‌گیرد گفت: از جمله کشورهای اسلامی تنها ایران بود که در برابر حادثه منا سکوت نکرد و بعد از سخنان قاطع مقام معظم رهبری آل‌سعود مجبور شد جنازه این عزیزان را تحویل دهد.

  عبادی با بیان اینکه امیدواریم روزی برسد که مراسم حج را بدون حضور آل‌سعود تجربه کنیم افزود: شهدای منا همیشه در یاد و ذهن ما بوده و هیچگاه فراموش نمی‌شوند.

  وی اظهار داشت: لبخند زدن در برابر آل‌سعود و نسبت به اعمال آنها جواب نمی‌دهد زیرا در برخی مواقع نیاز به برخورد جدی است زیرا آنها در برابر اعمال  ورفتار خود شرمگین نیستند.

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه منا برنامه‌ای از قبل تعیین شده بود.

  عبادی افزود: سخنان مقام معظم رهبری در مورد حادثه منا و خطاب به آل‌سعود یک بار سیاسی بسیار مهم داشت به گونه ای که آل‌سعود از این سخنان به وحشت افتاد و جنازه‌های شهدای منا را تحویل ایران داد.

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف  به همره مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی ظهر امروز از خانواده‌های چوبدار و رضاپور دو تن از جان‌باختگان حادثه منا سرکشی کرد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار