• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۹ | کد خبر : 16610
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگراری مهر، محسن ولیئی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ با اشاره به نامگذاری سال۹۵ از سوی رهبر انقلاب به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با توجه به احاطه‌ای که به مسائل داخلی، منطقه‌ای و بین المللی دارند، هر سال شعاری را که به عنوان استراتژی مسیر حرکتی کشور باشد و راه را ترسیم کند، مشخص می‌کنند. 

  وی به توجه دولتمردان و مردم به مولفه های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: در سالهای قبل  مطرح شدن مولفه های اقتصاد مقاومتی بیشتر در بحث تئوری٬ نظریه پردازی و سیاست گذاری ابلاغ شد که امروز نیاز به عملیاتی شدن آن است.

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ابراز امیدواری کرد: با استعانت از خداوند متعال در زمینه توانمندسازی جامعه هدف امداد در سال نو، گام برداشته و همچون گذشته نقش کوچکی در ایجاد رفاه برای مددجویان مورد حمایت و خانواده های کم بضاعت ایفا کنیم.

  ولیئی ضمن عرض خداقوت به کارکنان و امدادگران این نهاد، گفت:از تلاش و همراهی های همکارانم در سال ۱۳۹۴ سپاسگزارم و امیدوارم در سال ۱۳۹۵ نیز با کارگروهی و همت یکایک همکاران منویات مقام معظم رهبری و ریاست کمیته امداد امام خمینی  (ره) حاصل شود.

  مدیرکل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: با برنامه محوری، امانت داری، آینده نگری و همراهی و همدلی با خانواده های کم بضاعت، به حفظ کرامت انسانی افراد مقید خواهیم بود و از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، شادی و موفقیت را برای امدادگران و جامعه هدف این نهاد خواستارم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار