دشمن از روزنه اقتصاد درصدد ضربه‌زدن است/ درمان مشکلات در تحقق اقتصاد مقاومتی است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، آیت‌الله سیداحمد خاتمی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در حاشیه ویژه‌برنامه آرامش بهاری اظهار داشت: مقام معظم رهبری چند سال است که تأکید ویژه‌ای بر مسئله اقتصاد مقاومتی دارند، روزنه‌ای که دشمن می‌خواهد ضربه بزند روزنه اقتصادی بوده و نامگذاری سالیان اخیر از سوی ایشان هم مرتبط با همین موضوع بوده است.

وی افزود: ایشان به درستی به این واقعیت رسیدند که درمان مشکلات در تحقق اقتصاد مقاومتی بوده و اقتصاد مقاومتی در شعار و تأیید دیده شد اما در اقدام و عمل جایش خالی بود، هرچند که اقداماتی صورت پذیرفت اما کارگشا و سازنده نبود و مقدمات تحقق این مهم را فراهم نکرد.

امام‌جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با این نامگذاری خواستند تا این شعار در زندگی مردم نمایان باشد و در سخنرانی خود در حرم مطهر رضوی هم ۱۰ راهکار سازنده و ثمربخش را در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بیان فرمودند.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: به فرموده ایشان مراکز تولید و کارخانجات تعطیل شده یا کم‌کار شده باید با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها احیاء شوند و ایشان در این رابطه خواستار گزارشی از سوی مسئولان امر در پایان سال جاری شدند.

وی تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل مردم و مسئولان محقق می‌شود و این ملت می‌تواند در عرصه اقتصادی استوار و سربلند بایستد و به خواسته‌های به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.