رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۰ | کد خبر : 16842
 • شورای اقتصاد مقاومتی شهرستان رشت در راستای منویات مقام معظم رهبری تشکیل شد

  سیدعیس مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اظهار داشت: نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری با توجه به تاکید و تائید و ابلاغ سیاست‌های کلی آن، ایجاد یک جهت‌گیری در بین نگاه به درون و ظرفیت درون با توجه به داشته‌های ما با بهره‌گیری از تمامی تکنولوژی و دستاوردهای بشری است.

  مهدوی ضمن تبریک سال "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل" که مقام معظم رهبری نام‌گذاری کردند خاطرنشان کرد: ما در اقتصاد مقاومتی باید روی صنایع خرد مثل شرکت‌های کوچک دانش بنیان، شرکت‌های متصل به کشاورزی و تقویت نواحی صنعتی گام برداریم.

  فرماندار رشت با بیان اینکه اگر بخواهیم به خوداتکایی و خودکفایی کامل برسیم باید از نظر اخلاقی اعتماد به نفس داشته باشیم، خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم با داشته‌های خود و با دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید ایجاد اشتغال کنیم.

  مهدوی گفت: ما در زمینه‌های اقتصاد کشاورزی، اقتصاد خرد و صنایع تبدیلی دستاوردهایی داشته‌ایم و اقداماتی نیز در این مورد صورت پذیرفته که پایه و اساس آن با نگرش به ظرفیت‌های موجود است و می‌توانیم درصدد عمل به آن‌ها باشیم.

  وی گفت: فعالیت در زمینه‌های صنایع تبدیلی و بالا بردن نواحی صنعتی با توجه به ظرفیت‌ها و همچنین توجه به بحث اقتصاد وابسته به صنایع کشاورزی که صنایع بسته بندی، آبزی پروری و شیلات از زیرمجموعه‌های آن است می‌تواند ما را به یک اقتصاد پویا و هدفمند برساند.

  مهدوی با بیان این‌که شورای اقتصاد مقاومتی شهرستان رشت از دوسال پیش کار خود را آغاز کرد اظهار داشت: این شورا توسط کارشناسان خبره و به همراه دستگاه‌های اجرایی با شناخت ظرفیت‌ها تشکیل شد.

  وی افزود: با توجه به اقتصاد مقاومتی می‌توانیم رشد خوبی در زمینه‌های صنایع تبدیلی داشته باشیم و این ما را به یک اقتصاد پویا و ایمن در مقابل دشمنان می‌رساند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار