رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲ | کد خبر : 16902
 • سهم ۷ میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران خارجی در اصفهان / اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی

  خالد امیریوسفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: از سال ۱۳۷۲ تاکنون بیش از ۷/۱ میلیارد دلار توسط سرمایه‌گذاران خارجی در اصفهان سرمایه شده است.

  وی افزود: مرکز سرمایه‌گذاری‌های خارجی در همان ابتدای کار مطالعات و نتایج اولیه به‌ دست‌آمده از گزارشات میدانی را در اختیار سرمایه‌گذاران خارجی قرار می‌دهد.

  رئیس گروه مرکز سرمایه‌گذاری‌های خارجی استان اصفهان افزود: بر اساس قوانین موجود نمی‌توانیم افراد مراجعه‌کننده را به سرمایه‌گذاری در بخش‌های خاصی مجبور کنیم و تنها به ترغیب آن‌ها به سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی نظیر هوای پاک، اقتصاد دانش‌بنیان، اشتغال‌زایی برای جوانان و مواردی از این قبیل ترغیب می‌کنیم.

  وی با توجه به اینکه فرآیند سرمایه‌گذاری خارجی در کشورمان زمان‌گیر است، تشریح کرد: در تمامی مراحل بنده و همکارانم در کنار این سرمایه‌گذاران قرار داریم تا کارها با سهولت بیشتری پیش برود.

  امیریوسفی در ادامه و در پاسخ به این سؤال که علت نام‌گذاری سال ۹۵ تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل چیست، تشریح کرد: در شرایط فعلی کشورمان نیاز مبرمی به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی دارد.

  وی یادآور شد: خوشبختانه با بینش و بصیرت نافذ رهبر معظم انقلاب این سال تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری شده تا بیش‌ازپیش بر اهمیت این موضوع افزوده شود.

  رئیس گروه مرکز سرمایه‌گذاری‌های خارجی استان در پایان با توجه به شرایط جدید و اجرایی شدن برخی از پروژه‌های در دست اقدام عنوان کرد: امیدوارم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد سودآوری بیش‌ازپیش سرمایه‌گذاران خارجی برای کشورمان باشیم.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار