دشمنان دنبال ایجاد فضای دوقطبی در کشور هستند

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، رضا فدایی ظهر امروز در نشستی بصیرتی در مهدی‌شهر اظهار داشت: انقلاب اسلامی همه‌چیز به مردم ایران داد؛ اما ما باز هم ناشکر هستیم.

وی تصریح کرد: انقلاب به ما قدرت و عزت داد و امروز همه‌چیز آماده و مهیاست؛ اما چیزی که مهم است مردم بدانند، این بوده که قبل از انقلاب چیزی نداشتند؛ اما بعد انقلاب و امروز همه‌چیز دارند.

معاون سیاسی سپاه قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان گفت: برای به ثمر رسیدن انقلاب هزاران نفر خون‌ داده‌اند؛ از دهه ۶۰ به بعد انحرافاتی در انقلاب به وجود آمد و در همان زمان بود که جوانان ما در عملیات کربلای ۴ و ۵ جان می‌دادند.
فدایی بیان کرد: دشمنان می‌خواهند فضای دوقطبی در انقلاب به وجود آورند و در انتخابات هم در راستای همین هدف کار کردند و در همین شرایط است که رهبر انقلاب فضای انتخابات را بسیار حساس دانستند.

وی گفت: فضای انتخابات سال ۹۴ بسیار حساس بود؛ قبل از انقلاب تصمیم‌گیری مسائل داخلی کشور دست ما نبود و دیگران برای ما تصمیم‌گیری می‌کردند؛ اما امروز همه خودمان تصمیم می‌گیریم .

معاون سیاسی سپاه قائم آل‌محمد (عج) استان سمنان در آخر به جنگ نرم اشاره کرد و گفت: دو راه نجات از جنگ نرم و در امان بودن از آن، نماز خواندن و توجه به قرآن و عترت است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.