رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۳ | کد خبر : 16907
 • اثرات انتخابات مهم ۹۴ امسال بروز پیدا می‌کند

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی مهدی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرمسار با اشاره به آغاز سال نو و تحلیل خود از رخدادهای سال ۹۴ اظهار داشت: انتخابات مهمی سال گذشته در کشور برگزار شد؛ معیار ما برای انتخاب اصلح نیز منطبق بر معیارهای اعلام‌شده از سوی رهبری بود و طبق درخواست مقام معظم رهبری نسبت به حضور حداکثری اهتمام خوبی را شاهد بودیم.

  وی گفت: نماینده مردم در خانه ملت، قانون‌گذار است و باید مراقبت می‌کرد تا در مدت تبلیغات، قانون انتخابات را زیر پا نگذارد و چهره شهر را مخدوش کند و هدف خود را برای حضور حداکثری مردم و اجرای انتخابات سالم در اولویت قرار دهد که این‌طور نیز شد.

  امام جمعه گرمسار با تأکید بر اینکه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی انتخابات در شهرستان گرمسار به‌خوبی عمل کردند، افزود: همه ما از قانون حمایت خواهیم کرد و تابع قوانین، انتخابات را پیش بردیم.

  این مسئول با بیان اینکه انتخابات یک فرصت بسیار خوب برای نظام و مردم بود که از آن به بهترین شکل بهره بردیم، گفت: انتخابات ضریب امنیتی ما را در جهان بالا برد و از طرفی تبلیغات دشمنان را خنثی کرد و عامل حضور دوباره مردم در صحنه شد؛ انتخابات عامل حضور مردم برای تصمیم‌گیری برای سرنوشت خود بود.

  مهدی‌نژاد خاطرنشان کرد: انتخابات عاملی برای مأیوس کردن دشمنان و ایجاد انگیزه و امیدواری برای دوستان در نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

  امام جمعه گرمسار اظهار داشت: انتخابات برای دشمنان هم یک فرصت خوب بود؛ آنان دنبال براندازی اصل نظام هستند و معتقدند نظام جمهوری اسلامی ما را با چالش‌های جدی مواجه کرده و سیاست‌های منطقه ما را خنثی کرده و حرف آنان درست است.

  وی با اشاره به اینکه آمریکا دنبال ایجاد حکومت جدید لامذهب در عراق بود، گفت: هم‌اکنون در عراق یک حکومت شیعه حاکم شده است و آنان این مسئله را منوط به وجود پربرکت ایران اسلامی می‌دانند.

  امام جمعه گرمسار گفت: اثرات انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سال ۹۴ امسال بروز پیدا می‌کند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار