امکانات قابل قبولی برای رفاه مسافران نوروزی در غرب هرمزگان پیش‌بینی شده است

0 1

بهروز اکرمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه اظهارداشت: از فعالیت‌های دستگاه‌های دولتی در ستاد اجرایی سفرهای نوروزی در شهرستان بندرلنگه و مجموعه نیروی انتظامی و شورها و شهرداران و الخصوص شهرداری بندرکنگ و چارک که از نزدیک بازدید به عمل آمد و در این راستا تلاش‌های بسیار خوبی شده است.

وی افزود: تلاش دست‌اندرکاران در مجموعه استانداری و فرمانداری‌ها برای تسهیلات سفرهای نوروز جهت رفاه حال هموطنان عزیزی که از اقصی نقاط ایران به این استان سفر می‌کنند از وظایف نهادهای دولتی است و ما از تمامی ظرفیت‌های دولتی و بخش خصوصی برای میهمانان استفاده خواهیم کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان گفت: امکانات قابل قبولی برای رفاه و آسایش هموطنان در سه شهرستان بندرلنگه، چارک و آفتاب پیش‎بینی شده است که اداره بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در جهت فراهم نمودن جابجایی مسافران به جزایر، تلاش خوبی داشته است.

اکرمی با بیان اینکه از نزدیک از بنادر لنگه، کنگ و چارک بازدید کرده  است، عنوان کرد: از ستاد‌های اسکان آموزش و پرورش و مکان‌های تعبیه شده توسط شهرداری‌ها و بنادر منطقه، بازدید شد و می‌توان گفت، تلاش خوبی برای اسکان مسافران در این بنادر صورت گرفته است.

وی در پایان یادآور شد: البته در این حجم بسیار زیاد مسافر، امکان نواقص و کاستی‌هایی شاید دیده شود که ان‌شاءلله این کاستی‌ها نیز مرتفع می‌شود و سفری به‌یادماندنی در خاطر مسافران خواهد ماند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.