رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 17000
 • نامگذاری امسال نشان داد رهبری از عملکرد اقتصادی دولت رضایت ندارند

  غلامحسین الهام امروز در حاشیه حضور در سرزمین راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: هر ساله رهبر معظم انقلاب بر اساس یک فلسفه‌ای نامگذاری می‌کنند و توقع آن کار و رفتار را دارند.

  وی ادامه داد: حساس‌ترین کار برای جامعه همان اقدام عملی و تقویت زیرساخت‌های یک اقتصاد مستقل است و به نظر من مقام معظم رهبری مبانی نظری را کامل دیدند و امسال منتظر یک جهش و اقدام عملی و عینی هستند و این پیام را همه باید عملی کنند.

  سخنگوی پیشین دولت با بیان اینکه امسال سال اقدام و عمل است، خاطرنشان کرد: نامگذاری امسال نشان می‌دهد که رهبر معظم انقلاب در عمل انتظار بیشتری دارند و از بیانات ایشان احساس می‌کنیم از عملکرد دولت در این بخش رضایت ندارند.

  الهام متذکر شد: معظم‌له از دولت برای اینکه در برابر تهدیدهای خارجی به ویژه تهدیدهای درونی نرم و تهدیدهای مربوط به نفوذ مقاومت کنند توقع کار دارند.

  وی تصریح کرد: برای تحقق این موضوع لازم است زیرساخت‌های اقتصاد مقاومتی تقویت شود و بیانات رهبری نشان می‌دهد که حرکت کافی در این ارتباط صورت نگرفته است.

  سخنگوی پیشین دولت همچنین به انتخابات ۷ اسفند اشاره کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه حضور دارند و از حرف خود دفاع می‌کنند و تفاوت‌های انتخاباتی نشان از یک پویش و آزادی انتخاب و آزادی سیاسی و گردش قدرت در جامعه دارد.

  الهام در پایان گفت: پیام انقلاب حفظ حقوق مردم و حضورشان در صحنه است و نفس این حضور بسیار ارزشمند است.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار