• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 17010
 • محمدتقی ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که در سال ۹۵ توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، اظهار داشت: با توجه به نگاه مقام معظم رهبری به معیشت مردم و توجه ویژه به رشد و توسعه اقتصادی کشور پس از پیروزی‌های اخیر در عرصه بین‌المللی و سیاسی و به ویژه حماسه مردم در ۷ اسفندماه سال گذشته، واجب است تمامی دستگاه‌های اجرایی به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

  وی با بیان اینکه مجموعه دولت، قوه قضائیه و قوه مقننه پیرو منویات رهبری و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کنند، افزود: این مهم به دولت ابلاغ شده و دولت نیز برنامه جدی برای اجرای این سیاست‌ها دارد و در این راستا به نظر می‌رسد نامگذاری سال ۹۵ به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را در عرصه اقتصاد حل کند.

  فرماندار کرج با تاکید بر اینکه اکنون فرصت بسیار ارزشمندی است که همه نهادهای حکومتی دست به دست هم داده و از ظرفیت‌های داخلی، استعدادهای خدادادی و نیز نیروی انسانی کشور برای خودسازی استفاده کنند، تصریح کرد: باید از فرصت پیش آمده نهایت بهره برداری را داشته باشیم.

  وی با اشاره به اینکه انتقال تکنولوژی نو به داخل برای رونق به صنعت کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: لزوم سرمایه‌گذاری داخلی و اشتغالزایی برای ریشه کن کردن بیکاری از جمله اهدافی است که باید دنبال شود.

  ایرانی با بیان اینکه امروز برای همه مسئولان تکلیف مشخص است، خاطرنشان کرد: دولت به صورت جدی این امر را در اولویت کاری خود قرار داده و به طور قطع این مهم در استان البرز و شهرستان کرج نیز دنبال می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه دولت قسمتی از نظام و مردم است و همه باید در این زمینه یاری کنند، اظهار داشت: اندیشمندان، فرهیختگان، اساتید و حوزه‌های علمیه باید سیاست‌های عملی و اقدام عاجلی برای خروج از این وضعیت اقتصادی نابسامان طراحی کنند و در این راستا مردم هم باید کمک رسان باشند.

  معاون ویژه استاندار البرز با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد سبک زندگی به مردم، گفت: لازم است ما به عنوان کشوری در حال توسعه قناعت کرده و مدیریت منابع داشته باشیم، به ویژه در بحث آب و انرژی این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی با اشاره به فوت ۱۶۹ نفر از هموطنان در ۳ روز نخست ایام نوروز در تصادفات جاده ای، خاطرنشان کرد: باید علاوه بر احتیاط و رعایت قانون، نسبت به مسائل پیرامون خود دقت عمل بیشتری داشته باشیم و هریک نسبت به جایگاه خود باید این مهم را رعایت و کار و تلاش و جدیت خود را افزون کنیم.

  ایرانی با تاکید بر اینکه باید نسبت به سال ۹۴ کار خود را جدی تر ادامه داده و ۲ برابر تلاش کنیم و در این زمینه زمان صرف کنیم تا منویات مقام معظم رهبری عملی و اجرا شود، تصریح کرد: همه مکلف و مسئول برای اجرای منویات رهبری هستیم و در این راستا از هیچ کس پذیرفته نیست که مسئولیت خود را به عهده دیگری بیندازند.

  فرماندار کرج یادآور شد: همه اقشار و آحاد جامعه و ملت و دولت باید تلاش کنیم توسعه سیاسی و توفیقاتی را که در عرصه بین بین‌المللی کسب کرده ایم، با فرامین مقام معظم رهبری به نفع کشور و تولید داخلی و رونق اقتصادی به کار ببندیم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار