اسکان اضطراری بیش از ۶۶۱ نفر از میهمانان نوروزی در میناب

0 0

محمد ریاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میناب اظهار داشت: بیش از ۶۶۱ نفر از میهمانان نوروزی در جریان بارندگی اخیر بصورت اضطراری اسکان یافتند که جا دارد از تمامی کسانی که در این موقعیت حساس و بحرانی با ستاد تسهیلات نوروزی همکاری داشته‌اند قدردانی شود.

وی در ادامه افزود: تاکنون بیش از ۱۹ هزار ۸۵۱ نفر از مراکز گردشگری منطقه، مانند؛ قلعه هزاره میناب، سد استقلال، بام میناب، پنجشنبه بازار، جنگل حرای بندرتیاب، بوستان‌ها و باغات این شهرستان بازدید نمودند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری‌ویژه میناب گفت: بیشتر میهمانان نوروزی در این ایام جهت اسکان از امکانات مدارس، مهمانسرا، امکان مذهبی و بوستان‎ها استفاده کرده‌اند.

ریاضی، اقدامات شبانه‌روزی نیروی انتظامی شهرستان و پایگاه‌های مقاومت بسیج در جهت ایجاد نظم و امنیت منطقه ستودنی دانست و عنوان کرد: امنیت بالاترین نعمتی است که به برکت انقلاب در کشور ما در جریان است و مردم می‎توانند با خیالی آسوده سفر کنند.

وی در پایان یادآور شد: از ابتدای نوروز تاکنون جشنواره فرهنگی، ورزشی «گفاره» در بخش بندزرک و جشنواره پخت غذاهای محلی روستای دودو برگزار شده است که مورد استقبال مسافران و گردشگران نوروزی قرار گرفته است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.