اردوهای راهیان‌نور سبب تقویت روحیه ایستادگی و آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود

0 0

حجت‌الاسلام‌ سید محمدعلی آل‌هاشم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آبادان اظهار داشت: نسل جوان و جدید در غالب اردوی‌های راهیان نور با فرهنگ ایثارگری و شهادت آشنا می‌شوند.

وی افزود: حضور جوانان در راهیان نور سبب می‌شود تا روحیه ایستادگی در این نسل در مقابل تهدیدات دشمن تقویت‌ شده و میزان آسیب‌پذیری آن‌ها در مقابل این تهدیدات را کاهش می‌دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: جوانی که با فرهنگ شهادت آشنا شده از معنویت بهره می‌برد و تحت تأثیر فرهنگ جبهه و دفاع مقدس قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: اردوهای راهیان نور یکی از عوامل جلوگیری از نفوذ بیگانگان در کشور است.ارتش جمهوری اسلامی ایران در همین راستا فعالیت‌های زیادی داشته و در سه یادمان رمضان، چذابه و دهلاویه حضور فعال دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: نیروی دریایی ارتش در جلوی پایگاه نیروی دریایی خرمشهر نمایشگاه بزرگی برپا کرده که در معرض دید عموم قرار دارد.نمایشگاهی از دستاوردهای هوایی نیز در پادگان نیرو هوایی ارتش در دزفول برپاشده است.

وی بیان کرد: همچنین در جاده اهواز به خرمشهر، قرارگاه پدافند غیرعامل ارتش دستاوردهای خود را برای تماشای عموم قرار داده است.پادگانی در خرمشهر نیز برای استقرار افرادی که قبلاً ثبت‌نام کرده بودند در نظر گرفته‌ شده است.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.