حملات توپخانه‌ای ارتش یمن علیه مواضع ائتلاف متجاوز عربستان

0 0

در حالیکه جنگنده‌های متجاوز ائتلاف تحت رهبری عربستان به حملات هوایی خود علیه مناطق مختلف این کشور ادامه می دهند ارتش یمن و کمیته‌های مردمی توانستند مواضع وابسته به نیروهای ائتلاف را در استان‌های مأرب و تعز مورد هدف توپخانه‌های خود قرار دهند.

به گزارش وعده صادق در حالیکه جنگنده‌های متجاوز ائتلاف تحت رهبری عربستان به حملات هوایی خود علیه مناطق مختلف این کشور ادامه می دهند ارتش یمن و کمیته‌های مردمی توانستند مواضع وابسته به نیروهای ائتلاف را در استان‌های مأرب و تعز مورد هدف توپخانه‌های خود قرار دهند.

به نقل از سایت خبری المؤتمر نت، یک منبع نظامی یمنی عنوان داشت که نیروهای یمنی توانستند مواضع نیروهای ائتلاف متجاوز را در پایگاه کوفل واقع در استان مأرب و شرق منطقه المدرب در استان تعز مورد هدف توپخانه‌های خود قرار دهند که در جریان آن چندین تن از نیروهای متجاوز مجروح شدند.

آنها هم‌چنین ۵ منطقه مهم را در شرق استان الجوف بعد از وقوع درگیری‌های خشونت بار با نیروهای وابسته به ائتلاف متجاوز عربستان پاکسازی کرده و در جریان آن تعدادی از نیروهای متجاوز کشته و زخمی شدند.

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربستان بار دیگر روز پنجشنبه مناطقی را در استان تعز مورد هدف قرار دادند.

منابع محلی عنوان داشتند که این جنگنده‌های متجاوز منطقه سوفتیل واقع در شرق شهر تعز را مورد هدف قرار دادند که در جریان آن خسارتهایی به بیمارستان موجود در این شهر و تعدادی از منازل مسکونی وارد آمد.

این منابع تاکید کردند که جنگنده های ائتلاف تحت رهبری عربستان مناطقی را در بیر باشا و الضباب و غرب تعز مورد هدف قرار داده و شهر ذباب وابسته به منطقه باب المندب را نیز بمباران کردند.

پیشتر نیز جنگنده‌های متجاوز مناطق الجحملیه و القصر وشهر توریستی الصالح و مناطق مختلف در الضباب و حذران را نیز بمباران کرده بودند.

 

منبع  : ایسنا

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.