رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹ | کد خبر : 17082
 • همزمان با سفر رئیس جمهور؛

  هیات تجاری و اقتصادی ایران به پاکستان رفت

  به گزارش وعده صادق، محسن جلال پور رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه هدف از سفر این هیئت بزرگ بازرگانی و اقتصادی همزمان با سفر  رئیس جمهور به پاکستان، مطالعه و بررسی زمینه های گسترش همکاریهای تجاری و اقتصادی با پاکستان و شناسایی ظرفیتهای دو طرف برای ایجاد جهش در این مناسبات است، گفت: هیئت بازرگانان ایران قرار است عصر امروز به وقت اسلام آباد نشست مشترکی با اعضای شورای سرمایه گذاری پاکستان برگزار کند.

  همچنین قرار است نشست هیئت بازرگانان ایران به همراه بازرگانان پاکستانی، صبح روز شنبه (هفتم فروردین ماه) در نشست اقتصادی ایران و پاکستان که با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران و محمد نواز شریف، نخست وزیر پاکستان برگزار می شود، حضور یابند.

  در سفر دو روزه رئیس جمهوری اسلامی ایران به پاکستان که با محوریت توسعه و تقویت روابط اقتصادی و تجاری، گفتگوهای دو جانبه و رایزنیهای منطقه ای با عالی ترین مقامهای کشور میزبان انجام می شود، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، بیژن زنگنه، وزیر نفت، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، حمید چیت چیان، وزیر نیرو، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، سیدحسن قاضی زاده، هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ولی الله سیف، رئیس بانک مرکزی و محسن جلال پور، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران، روحانی را همراهی می کنند.

  همچنین محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری و علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در ترکیب هیئت عالی همراه رئیس جمهوری در سفر به پاکستان حضور دارند.

  قرار است در جریان سفر روحانی به پاکستان، تعدادی سند همکاری میان دو کشور در زمینه های صادرات برق، بیمه، اتاق های بازرگانی، برنامه راهبردی بازرگانی، رسانه ای، آکادمی و علمی، پزشکی، بهداشت و گردشگری از سوی وزیران مربوطه و در حضور سران دو کشور امضا شود.

  منبع: مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار