• تاریخ انتشار: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰ | کد خبر : 17158
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام سید محسن محسنی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خلخال اظهار کرد: برجام دشمنان از بین بردن استقلال اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور است که نباید بعضی از مسئولان از این امر غافل شوند.

  وی با اشاره به اینکه دشمن در فکر معکوس نشان دادن گفتمان انقلاب است، گفت: مطمئنا آمریکا به ما رحم نمی‌کند و اینکه دشمن اکنون تصمیم گرفته توان موشکی کشورمان را کاهش دهد به دلیل پیشرفت‌های کشورمان است و توسعه صنعت دفاعی کشور در اولویت کشورمان بوده و به کوری چشم دشمنان یک لحظه کوتاه نمی‌آییم.

  امام جمعه موقت خلخال افزود: برجام کردن، برجام کردن فایده ندارد و باید دانست که بارها نیز در فرمایشات رهبر آمده که پس از چندین ماه عمر دولت فعلی آمریکا به سر می‌رسد و دولت جدید برای تعهدات اندک دولت فعلی ارزشی قائل نشده و پایبند نمی‌شود و اینجا اهمیت سخنان مقام معظم رهبری مهم است که ما سنگر استکبار را شکسته‌ایم و حاکمیت ما که در زمان قبل از انقلاب در دست آمریکا بود اکنون در دستان این مردم است و دشمن در پی حذف استقلال سیاسی کشورمان است.

  محسنی تصریح کرد: نامگذاری شعار سال با عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که با تدبیر ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب انجام شد، نشان از این است که هیچ عملی انجام نشده و هیچ اقدامی صورت نگرفته و باید اقدام و عمل در کنار اقتصاد مقاومتی از سوی دولتمردان به مرحله عمل برسد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از اصلی‌ترین بخش سخنان رهبر معظم انقلاب در بارگاه رضوی در پیام نوروزی تاکید بر تبدیل تهدیدها به فرصت بود و هر چند باید اقتصاد در اولویت باشد ولی نباید از فرهنگ نیز غافل شد.

  محسنی اشرافیت جهانی و منطقه‌ای رهبر معظم انقلاب به مسائل مختلف را ستود و بیان کرد: رهبر معظم انقلاب از اول انقلاب سر سوزنی نه با داخل و نه با خارج مسامحه نداشته‌اند و با شجاعت اظهارات ارزشمند خود را در موضوعات مختلف بیان داشته و باید یک عده از مسئولان از خواب بیدار شوند.

  وی با  اشاره به قضایای کشور کوبا و روسای جمهوری این کشور و کشور آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: باید غیرت دولتمردان ما به اندازه رئیس جمهور کوبا باشد که حاضر نشد اقدامی را که شایسته نبود، انجام دهد و حالا ما برجام برجام می‌کنیم که چه شود؟

  محسنی بر تعمیق صله ارحام در جامعه تاکید کرد و گفت: صله ارحام از والاترین جایگاه و عبادات در دین مبین اسلام است و شدیدترین قطع رحم آزردن پدر و مادر است که باید جامعه در حساس‌ترین لحظه‌ها مسائل خانوادگی را رعایت کند و بدون صله ارحام امراض زیستی به سراغ انسان‌ها می‌آید.

  وی به فرمایش امام راحل در مورد صله ارحام اشاره کرد و افزود: صله ارحام جایگزین دیگری در دنیا ندارد و صله ارحام به منزله عبادت در پیشگاه خداوند مورد قبول است.

  محسنی روز ۱۲ فروردین را نیز تبریک گفته و این روز را عید واقعی ملت ایران از دیدگاه امام (ره) دانست.

  امام جمعه موقت خلخال به فعالیت‌های شایسته گروه‌های مردم نهاد در تشکیل کمپین‌ها اشاره کرده و از زحمات اهالی در حفظ محیط و سالم نگهداری آن در روستای برندق و کمک به بهسازی معابر روستا در روستای خمس بخش مرکزی خلخال تقدیر کرد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار