• تاریخ انتشار: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 17186
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن جمعه شب به مناسبت گذشت یک سال از آغاز جنگ عربستان علیه یمن (ششم فرودین ماه ۱۳۹۴) سخنرانی کرد.

  رهبر انصارالله گفت: ملت یمن در ۲۶ مارس سال ۲۰۱۵ (ششم فرودرین ماه ۱۳۹۴) از حملات دشمن غاصب سعودی غافلگیر شد و مردم بی گناه اولین قربانی این حملات بودند.

  عبدالملک در ادامه به مانع تراشی عربستان در حل سیاسی بحران یمن اشاره کرد و گفت: این دشمن سعودی بود که با توسل به هر چیزی مانع ادامه گفت‎و‎گوی یمنی یمنی شد.

  وی تاکید کرد که در ادامه جنایات سعودی، ائتلافی که در راس آن اسرائیل و آمریکا تحت رهبری و حمایت مالی عربستان قرار دارد، شکل گرفت.

  رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه جنایات عربستان علیه یمن همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: رژیم آل سعود حق همسایگی را رعایت نمی کند و یک همسایه متجاوز و غاصب است.

  وی در ادامه از شجاعت و رشادت‌های سید حسن نصرالله و مواضع مستحکم دبیرکل حزب الله لبنان در دفاع از مردم یمن تمجید و از حمایت‎های حزب الله از ملت بی گناه یمن تشکر و قدردانی کرد. عبدالملک الحوثی همچنین از مواضع ملت ها و احزابی که در کنار ملت یمن ایستادند، تشکر و قدردانی کرد.

   رهبر انصارالله یمن اعلام کرد که دشمن سعودی آمریکایی، مناطق یمنی را بین اعضای القاعده و مزدوران آن مانند بلک واتر تقسیم کرد.

  عبدالملک الحوثی تاکید کرد که رژیم سعودی با بستن عهد و پیمان با تل آویو، حضور اسرائیل در منطقه را تقویت کرده است.

  وی با تاکید بر قدرت ملت یمن در مقاومت طولانی مقابل دشمن گفت: هیچ گزینه ای برای ملت یمن غیر از مقاومت در برابر دشمن سعودی وجود ندارد.

  عبدالملک افزود: وظیفه ما این است که در برابر ظلوم و کسانی که به ملت یمن حمله می کنند، بایستیم و اهداف دشمن را شناسایی کنیم.

  ادامه دارد…

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار