اجرای اقتصاد مقاومتی سبب حل مشکلات جامعه می‌شود

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از تنگستان، حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه دلوار با اشاره به نام‌گذاری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اظهار داشت: با حفظ همزبانی به استقبال سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برویم.

وی تاکید کرد: علاج مسئله بیکاری، گرانی و مقابله با رکود همه در اقتصاد مقاومتی است مسئولان باید چیزی فراتر از شعار در اقدام و عمل به استقبال سال اقتصاد مقاومتی بروند.

خطیب نماز جمعه دلوار با بیان اینکه راهبرد و سیاست اصلی دولت باید با محوریت اقتصاد مقاومتی اعمال شود، ادامه داد: لبیک به فرمان اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی ملت را گرفتاری‌های اقتصادی نجات خواهد داد.

زاهددوست با بیان اینکه نجات از وابستگی به بیگانگان با اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود، گفت: اگر اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های ابلاغی رهبری در این راستا به درستی اعمال شود ملت از وابستگی به اجانب نجات پیدا می‌کند و همه مشکلات جوانان اعم از اشتغال، مسکن و ازدواج به درستی برطرف خواهد شد.

وی تاکید کرد: امروز لازمه و نیاز اساسی جامعه دینی ما تداوم همدلی و همزبانی و وحدت و یکپارچگی حول محور ولایت و رهبری است.

امام جمعه دلوار گفت: امروز همه دشمنان قسم خورده، همپیمانان، فریب‌خوردگان و یا مغرضان داخلی عمود مستحکم نظام یعنی ولایت فقیه را هدف گرفته‌اند.

خطیب نماز جمعه دلوار بیان کرد: اگر ملت قدرت بصیرت خود را به کار نگیرد و اگر جوانان متدین و انقلابی زمان را به درستی نشناسند و تحلیل نکنند شاید تکرار تاریخ در انتظار ما باشد.

زاهددوست اضافه کرد: مردم و جوان‌های مومن ما باید کسانی را که در سخنرانی‌ها و تریبون‌های رسمی دم از امام و رهبری می‌زنند اما در عمل مخالف نظر امام رهبری عمل می‌کنند و فکر می‌کنند زرنگی کرده‌اند به درستی بشناسند.

وی افزود: وقتی رهبری شفاف و صریح نه یکبار به ده‌ها بار فرموده‌اند فتنه خط قرمز نظام اسلامی است، چرا برخی از همین تریبون جمهوری اسلامی از فتنه و فتنه‌گران حمایت می‌کنند آیا این بدعهدی به امام و انقلاب نیست؟

امام جمعه دلوار با اشاره به ۱۳ فروردین روز طبیعت بیان کرد: ۱۳ فروردین روز نحسی نیست روز نحس روزهایی است که انسان معصیت می‌کند بلکه روز انس با طبیعت است که انسان می‌تواند برای بهره‌برداری از طبیعت با حفظ همه شئونات شرعی برای تفریح و تفرج به دامن طبیعت برود.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.