مردم جازموریان دغدغه آب شرب سالم و نبود برق را دارند

0 1

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از رودبار جنوب، حجت‌الاسلام محمد بامری ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه شهر جازموریان با اشاره به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: بهترین حالت برای یک انسان ان است که خودش را با فرمایشات خدای متعال وفق دهد و به آن‌ها عمل کند.

وی بیان داشت: اگر کار خیر به اندازه یک مثقال یا یک ذره باشد و در دل یک سنگ باشد و یا اینکه در طبقات آسمان‌ها و زمین باشد، خداوند او را می‌بیند و کسی که خدا را ناظر بر اعمال و کردار خود بداند، این همان معنای تقوای الهی است‌.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حرم رضوی و نامگذاری سال ۹۵ به نام  "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" تصریح کرد: چندین سال است که این مسئله مهم اقتصاد مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار دارد و اقتصاد مقاومتی به این معنا است که ما  خوش‌بین به بیگانگان نباشیم.

امام جمعه موقت شهر جازموریان افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری ما باید توجه بیشتری به بنگاه‌های کوچک اقتصادی داشته باشیم و همچنین کشور ایران بسیار غنی و چهار فصل است و باید تکیه به درون داشته باشیم.

وی عنوان کرد: امید به رفع تحریم‌ها توسط دشمنان نداشته باشیم و آمریکا دست از دشمنی با ملت ایران بر نخواهد داشت.

بامری با اشاره به مفهوم اقدام و عمل گفت: کارهای ما نباید در حد شعار باشد، بلکه باید به صورت اصولی و عملیاتی انجام شود.

وی با اشاره به مشکلات بخش جازموریان ابراز داشت: عدم وجود آب شرب در بسیاری از روستا‌ها و همچنین در مرکز شهر از جمله این مشکلات است که مردم زیاد مراجعه می‌کنند.

امام جمعه موقت شهر جازموریان ادامه داد: در بحث آب و برق با وجود اینکه چندین سال از عمر مبارک انقلاب اسلامی می‌گذرد، اما هنوز دغدغه مردم اینجا آب و برق است و طبق بازدیدی که از سیستم لوله‌کشی آب شرب انجام شده، کاملاً غیر بهداشتی و لجن‌زار و نجس هستند و مسئولان مربوطه باید صدای مردم را بشنوند و مشکلات را رفع کنند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.