فنته‌گران به دنبال نفوذ هستند

0 2

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مصلی بزرگ شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: فتنه‎‌گران در عرصه‌های مختلف کار می‌کنند و قصد دارند در مجلس خبرگان رهبری و دولت نیز نفوذ پیدا کنند.

وی عنوان کرد: فتنه‌گران تلاش می‌کنند به مردم القا کنند که روی پای خود ایستادن و دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی بی‌فایده است و برای راحت بودن باید مذاکره انجام شود.

امام جمعه شهرکرد بیان داشت: با اجرای برجام یک، امتیازات زیادی از سوی ایران واگذار شد اما در عمل کاری برای ایران انجام نشد و دشمن با اجرای برجام به دنبال گرفتن ارزش‌های مهمی مانند مقاومت، دفاع از مقاومت و متزلزل کردن صنایع دفاعی کشور ما است.

نکونام ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند که با استفاده از نام دفاع از حقوق بشر، آزاد باشد و کاری کند که ما حق نداشته باشیم از حیثیت خود دفاع کنیم و فتنه‌گران با نام حقوق بشر آزادانه به کارهای پلید خود ادامه دهند.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به آیات قرآن از جمله آیات سوره تبوک تصریح کرد: فتنه‌گران باید شناخته شوند و در جامعه با دید مذمت به آنها نگاه شود.

وی با بیان مناسبت‌های در پیش‌رو تاکید کرد: روز ۱۲ فروردین‌ماه که مردم با ۹۸ درصد رای آری به جمهوری اسلامی این روز را تثبیت و به رسمیت شناختند به نام روز جمهوری اسلامی ایران نام‌گذاری شده است.

نکونام با اشاره به ۱۱ فروردین‌ ماه و میلاد حضرت زهرا (س)، افزود: خداوند حضرت زهرا (س) را کوثر نامید و دشمنان این حضرت که جبهه مخالف ایشان هستند را ابتر قرار داد.

وی ایمان را یکی از دغدغه‌های مهم اهل تقوا دانست و بیان داشت: طبیعت یکی از آیات خداوند است که با نگاه به آن باید به ایمان خود افزوده و در روز ۱۳ فروردین‌ماه که روز طبیعت نام‌گذاری شده است باید از این منابع خدادادی که نشانه‎‌ها و آیات روش الهی هستند به خوبی حفاظت کنیم و به آن آسیبی وارد نکنیم.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.