رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲ | کد خبر : 17333
 • بیانیه ارتش سوریه در پی آزادسازی شهر «تدمر»

  ارتش سوریه ساعاتی پس از اعلام آزادی شهر باستانی «تدمر» (پالمیرا) در مرکز سوریه بیانیه‌ای منتشر کرد.

  به گزارش سانا، در این بیانیه آمده است که «تسلط بر تدمر بیانگر این حقیقت است که ارتش و متحدانش، تنها قدرت موجود برای ریشه‌کن کردن تروریسم (در سوریه) هستند».
  در ادامه این بیانیه تاکید شده است که ارتش و دفاع مردمی سوریه با همکاری نیروی هوایی روسی و سوری عملیات علیه داعش را ادامه خواهند داد.

  در بیانیه ارتش سوریه همچنین آمده است: «یگان‌های فعال ما در محور ریف شرقی حمص با همکاری دفاع ملی و با حمایت نیروی هوایی سوریه و روسیه، ماموریت خود را با موفقیت انجام دادند و امنیت و ثبات را پس از سلسله عملیاتی دقیق و موثر، به شهر تدمر بازگرداندند».

  «عملیات ارتش به سیطره کامل بر کوهها و ارتفاعات پیرامون مشرف بر تدمر و کشته شدن تعداد زیادی از تروریست‌های داعش و ادوات و استحکاماتشان انجامید».
  طبق اعلام ارتش، اهمیت این دستاورد بزرگ در «موقعیت راهبردی مهم شهر تدمر است که گره مواصلاتی اصلی جنوب، شرق و شمال کشور است، و جایگاه تاریخی این شهر است که از قدیمی‌ترین تمدن‌های تاریخ به شمار می‌رود». این دستاورد «ضربه‌ای کاری بر گروه تروریستی داعش است که سبب فروپاشی روحیه مزدوران آن.. خواهد شد و تأکید می‌کند که ارتش سوریه با همکاری دوستان، تنها قدرت موثر و توانمند در مبارزه با تروریسم برای ریشه‌کن کردن آن است».

  طبق اعلام ارتش سوریه، آزادسازی تدمر نقطه اتکای توسعه عملیات نظامی ارتش سوریه خواهد شد در چند محور که از چمله آن دیرالزور و رقه و تنگ کردن حلقه محاصره داعش و قطع کردن خطوط امدادی آنان به مناطق تحت تصرفشان است تا اینکه تمامی این مناطق بازپس‌گرفته شود.
  در بیانیه ارتش سوریه تأکید شده است که ارتش و نیروهای مسلح سوریه عملیات خود علیه داعش و جبهه النصره و دیگر گروه‌های تروریستی را ادامه خواهند داد.

  شهر باستانی تدمر در ریف حمص (در مرکز سوریه) صبح یکشنبه (امروز) به طور کامل تحت کنترل ارتش سوریه در آمد و عناصر داعش از محور شرقی شهر فرار کردند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار