• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 17417
 • حجت‌الاسلام والمسلمین محمد علاءالدینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: امروز مقام معظم رهبری به عنوان متخصص‌ترین انسان نسبت به سیره و خط امام خمینی (ره) توجه دارند؛ امت اسلامی باید خط امام راحل را پاس بدارند و نگذارند که این خط توسط مدعیان خط ایشان مصادره شود و بخواهند در این خصوص، انحراف ایجاد کنند.

  وی با بیان اینکه امروز مقام معظم رهبری، استکبارستیزی که از خط‌وط امام راحل است را به طور جدی دنبال می‌کنند، تصریح کرد: معظم‌له فرمودند «بزک کردن چهره دشمن و ادعای دوستی و پیشرفت در جامعه، بچه گول‌زنی است»؛ با وجود اینکه دشمنان با نام بهار و نوروز به همراه سفره هفت‌سین به ما پیام می‌دهند، اما در باطن چوب لای چرخ پیشرفت ما می‌گذارند.

  امام جمعه دماوند خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز تحریم‌های افراد و شرکت‌های دیگری را به بهانه ارتباط آنها به مسائل موشکی مطرح می‌کنند که در روزهای اخیر نیز، آخرین گام خود را در این خصوص برداشتند.

  علاءالدینی با بیان اینکه این وظیفه ما را تقویت می‌کند که مقابل چنین دشمنانی هوشیار باشیم، بیان کرد: به قولی «اینقدر دشمنان به فکر منافع خود هستند که وقتی با یک خارجی دست می‌دهیم، سپس باید انگشتان خود را بشماریم که از آنها کم نکرده باشند»؛ این نشان می‌دهد که اینقدر باید نسبت به خارجی‌ها بی‌اعتمادی وجود داشته باشد.

  وی افزود: امروز ملت ایران بدعهدی و کینه دشمنان را حتی در بحث برجام که برخی از آن مدینه فاضله ساخته بودند، نیز مشاهده کردند؛ شعار برخی نخبگان در مورد برجام امروز خاموش شده و آنها متوجه شدند که طبل توخالی برجام چیزی از آن به جز صدای گوش خراش بیرون نمی‌آید.

  امام جمعه دماوند راه حل مهم و اساسی را برای رفع مشکلات اقتصادی کشور را اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی دانست.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار