• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱ | کد خبر : 17421
 • ماهره عزیزی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به مطرح شدن شعار سال توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: امسال در روز اول فروردین تندی و صراحت کم سابقه‌ای را در سخنرانی مقام معظم رهبری شاهد بودیم و معظم‌له با صراحت روی برخی مسائل تاکید کردند که باید دید این تندی و صراحت به چه دلیل است.
  وی افزود: مقام معظم رهبری همواره به کرات از اهداف و نیات دشمن یعنی نفوذ و استحاله سخن گفته‌اند و به مسئولین نسبت به نوع تعامل با دشمن هشدار داده‌اند. اما این‌بار به شکل رسمی‌تری از وجود تیم نفوذ و یا نفوذ زده در دولت پرده برداشتند و این به معنای آن است که عملکرد دولت بیش از پیش در راستای اهداف دشمن قرار گرفته است و این خطری جدی برای جمهوری اسلامی است.
  این فعال دانشجویی تصریح کرد: قبل از برجام هم به روشنی واضح بود که بعد از بهانه هسته‌ای، از طرف دشمن بهانه‌های دیگری از جمله اتفاقات منطقه، حقوق بشر و غیره مطرح شوند تا برای حل آنها نیز راهی مانند برجام عملی شود. در حال حاضر هم می‌بینیم که دقیقا چنین خواسته‌ای دارند و در داخل نیز دولت حرف از برجام ۲ و ۳ می‌زند. باید توجه داشت که بزرگترین مشخصه برجام، مذاکره با دشمن و کوتاه آمدن از برخی ارزش‌هاست.
  وی تصریح کرد: بنابراین اگر قرار باشد دولت در هر کدام از این موارد از بخشی از ارزش‌هایی که جمهوری اسلامی بر آن بنا شده و قوام پیدا کرده دست بکشد به سادگی مسیر دشمن برای استحاله جمهوری اسلامی را هموار کرده است.

  عزیزی تاکید کرد: خطر بزرگی که مقام معظم رهبری نسبت به آن هشدار و تذکر می‌دهند تنها این نیست که دشمن در کمین است زیرا این امری همیشگی است، بلکه غفلت زدگی مسئولین اجرایی کشور و رویه‌ای است که در پیش گرفته‌اند.

  وی در خاتمه با اشاره به اهمیت اجرای اقتصاد مقاومتی، گفت: متاسفانه می‌بینیم رئیس جمهور علنا در مقابل اجرای طرح اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر انقلاب به‌عنوان کلید حل مشکلات کشور مطرح شده مقاومت می‌کند و با بازی با کلمات از طرفی مسیر دولت را در راستای اقتصاد مقاومتی معرفی کرده و از طرف دیگر تعامل سازنده با دنیا را عامل پیشرفت و حل مشکلات اقتصادی می‌داند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ بازدید روحانی از کارخانه واگن پارس اراک سرعت ۸ برابری نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ در مقابل نسخه ۳۲ گیگا بایتی آن نمایشگاه کتاب بلگراد با حضور ایران آغاز به کار کرد فیلم/ عصبانیت شبکه عربستانی ازمداحی جدیدمیثم مطیعی+فیلم مداحی تلاش شهید شهاب برای پخش اعلامیه های انقلاب پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۴ساعت گذشته ماجرای آمدن ارز به خود پردازها/ پرداخت صحت ندارد نویسندگان نسبت به افزایش کیفیت محتوا اهتمام جدی داشته باشند / فرم مطلوب می‌تواند سبب ماندگاری محتوا شود ورود سمن ها به عنوان مترجم اتباع خارجی در ایام اربعین ادامه پیشروی های ارتش عراق در محور جنوبی و شمال شرقی موصل تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های دوشنبه سوم آبان عجیب ترین هتل دنیا در کنار دره‌ای خطرناک+ عکس اشتون کارتر در اربیل/ آمریکا خواهان پایان عملیات موصل، پیش از پایان سال است تشکیل اجلاس بیداری اسلامی همزمان با آزادسازی موصل پیام پیروزی در سایه وحدت است جهانگیری: رفع موانع بانکی مهمترین پیش نیاز توسعه روابط اقتصادی ایران و مالزی است سیاست و مبنای کار دولت یازدهم، توسعه شبکه ریلی کشور است باهنر: صحبت های ابرقدرت هاعلیه هم در۴۰ سال گذشته تا به حد امروز تهدیدآمیز نبوده است سوابق کاری وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای آموزش‌وپرورش درمان مفصل زانو با غضروف بینی "مشتری" به یک صورتک خندان تبدیل شد