انجام ۸ هزار بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی گیلان

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمد درویش‌کردار عصر امروز در جریان بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان با اشاره به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز از ۱۵ اسفند ماه سال ۹۴ در گیلان اظهار کرد: طرح مذکور با مشارکت بازرسان اتاق‌های اصناف و ناظران افتخاری اجرایی شده است.

وی به تشکیل ۵۲۴ پرونده تخلف در بازرسی از واحدهای مختلف در گیلان اشاره کرد و افزود: در مجموع ۲۸۲ میلیون ریال جریمه برای واحدهای متخلف در نظر گرفته شده و به منظور صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه بازرسی در حوزه عرضه کالا در فروشگاه‌های بزرگ، شرکت‌های پخش، عرضه‌کنندگان آجیل و خشکبار، مواد غذایی، پوشاک و کالای اساسی در نیمه نخست طرح نظارتی ویژه نوروز انجام شده است، تصریح کرد: تعداد ۲ هزار و ۲۴۰ مورد گزارش مردمی توسط ستاد خبری سازمان مذکور دریافت شده و ۱۳۷ پرونده تخلف برای واحدهای مورد نظر تشکیل شده است.

درویش‌کردار از برگزاری ۱۲۶ گشت مشترک بازرسی با همراهی تعزیرات حکومتی، اتاق‌های اصناف، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و … در گیلان خبر داد و بیان کرد: تا پایان نوروز بازرسی و نظارت ویژه از بنگاه‌های اقتصادی استان ادامه دارد.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.