تصویب قوانین مربوط به حوزه اقتصادی در مجلس دهم لازم الاجراست

0 0

تصویب قوانین مربوط به حوزه اقتصادی در مجلس دهم لازم الاجراستحجت‌الاسلام رضا اکرمی مسئول فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری میزان درباره رویکردهایی که باید در مجلس دهم مد نظر قرار گیرد، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از نهادهای اصلی در نظام جمهوری اسلامی ایران طبق قانون اساسی وظایف خطیری را بر عهده دارد از این رو نمایندگان این نهاد نیز بدون شک باید در جهت رفع مطالبات مردم تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی افزود: توجه به بحث اقتصادی به عنوان اساسی‌ترین دغدغه کشور از مهمترین موضوعاتی است که باید در مجلس دهم راهکارهای ویژه‌ای برای آن اتخاذ شود.

مسئول فرهنگی نهاد ریاست جمهوری تأکید کرد: تصویب قوانینی در جهت بهبود فضای کسب و کار و ارائه تسهیلات به بخش تولید در مجلس دهم الزامی است.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به وضعیت نابسامانی که در بخش فرهنگ وجود دارد تصریح کرد: نمایندگان مجلس دهم به مانند مجلس گذشته باید در زمینه اتخاذ ساز و کارهای مشخص و قانونی در جهت حل مشکلات فرهنگی کشور به خصوص تهاجم فرهنگی وارد عمل شوند.

اکرمی اظهار کرد: امیدواریم که مجلس دهم که با حضور طیف‌های سیاسی مختلف شکل گرفته زمینه را برای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر کشور به خصوص در ابعاد داخلی فراهم کند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.