• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲ | کد خبر : 17447
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اردستان، علیرضا غیور ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در کانون پرورشی و فکری این شهر با اشاره به رویدادهای سال ۹۴ گفت: در این سال مردم ایران و به ویژه مردم اردستان بار دیگر وفاداری خود را به نظام، اثبات کردند و حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند داشتند.

  وی با بیان اینکه شهرستان اردستان در استان اصفهان از لحاظ مشارکت رتبه اول را از آن خود کرد تصریح کرد: این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بود که قابل تقدیر است.

  فرماندار اردستان با توجه به اینکه سال ۹۴ سالی سخت بود و در بعضی مواقع مشکلات قابل لمس نبود اظهارکرد: این صبر و بردباری و فهم و شعور مردم بود که باعث شد بتوانیم این مشکلات را سپری و پشت سربگذاریم.

  وی با تاکید براینکه بیکاری یکی از چالش‌های مهم اردستان است افزود: توجه به اقتصاد مقاومتی می‌تواند راه حل این موضوع باشد و همانگونه که مقام معظم رهبری نام سال را به آن اختصاص دادند باید شعار و عمل همراه با برنامه باشد و نتایج و آثارش در آخر سال مشخص باشد.

  غیور با توجه به اینکه وضعیت مطلوبی را در صنعت نداریم یادآور شد: باید این موارد تقویت شود تا شاهد مهاجرت از شهرستان نباشیم.

  فرماندار اردستان با توجه به اهمیت رضایتمندی ارباب رجوع گفت: باید به حقوق ارباب رجوع احترام گذاشت و کارمندان توجه ویژه‌ای به حضور به موقع در سرکار داشته باشند.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار