رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲ | کد خبر : 17447
 • اقتصاد مقاومتی راهگشای چالش بیکاری در اردستان

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از اردستان، علیرضا غیور ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در کانون پرورشی و فکری این شهر با اشاره به رویدادهای سال ۹۴ گفت: در این سال مردم ایران و به ویژه مردم اردستان بار دیگر وفاداری خود را به نظام، اثبات کردند و حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند داشتند.

  وی با بیان اینکه شهرستان اردستان در استان اصفهان از لحاظ مشارکت رتبه اول را از آن خود کرد تصریح کرد: این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان بود که قابل تقدیر است.

  فرماندار اردستان با توجه به اینکه سال ۹۴ سالی سخت بود و در بعضی مواقع مشکلات قابل لمس نبود اظهارکرد: این صبر و بردباری و فهم و شعور مردم بود که باعث شد بتوانیم این مشکلات را سپری و پشت سربگذاریم.

  وی با تاکید براینکه بیکاری یکی از چالش‌های مهم اردستان است افزود: توجه به اقتصاد مقاومتی می‌تواند راه حل این موضوع باشد و همانگونه که مقام معظم رهبری نام سال را به آن اختصاص دادند باید شعار و عمل همراه با برنامه باشد و نتایج و آثارش در آخر سال مشخص باشد.

  غیور با توجه به اینکه وضعیت مطلوبی را در صنعت نداریم یادآور شد: باید این موارد تقویت شود تا شاهد مهاجرت از شهرستان نباشیم.

  فرماندار اردستان با توجه به اهمیت رضایتمندی ارباب رجوع گفت: باید به حقوق ارباب رجوع احترام گذاشت و کارمندان توجه ویژه‌ای به حضور به موقع در سرکار داشته باشند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار