رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵ | کد خبر : 17527
 • مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول:

  حمام تاریخی دزفول آتش گرفت

  به گزارش وعده صادق، عبدالحسین معظم‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دزفول اظهار داشت: صبح امروز آتش‌سوزی حمام تاریخی دزفول به اطلاع سازمان آتش‌نشانی دزفول قرار گرفت و مأمورهای این سازمان در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند.

  وی افزود: پس از حضور مأمورهای سازمان آتش‌نشانی  شهرداری دزفول در کمترین زمان ممکن  حریق حمام تاریخی دزفول را کنترل و خاموش کردند.

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول عنوان کرد: با سرعت عمل شهروندان و مأمورهای  آتش‌نشانی دزفول از گسترش آتش‌سوزی به بخش‌های مختلف این حمام جلوگیری شد و فقط بخش‌های بیرونی این بنای تاریخی دچار حادثه شده است.

  وی گفت: پس از این حادثه نگهبان این بنای تاریخی دچار سوختگی جزئی از نوع درجه سوم شده که وی برای طی مراحل درمان به مرکز بهداشتی و درمانی شهرستان اعزام شده است.

  معظم‌فر بیان کرد: علت این حادثه آتش‌سوزی اتصالی کنتور برق موجود در این بنای تاریخی عنوان شده است.

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری دزفول اظهار کرد: با همکاری سازمان میراث فرهنگی دزفول بررسی‌های مورد نیاز برای تعیین نوع و میزان خسارت‌های واردشده به این بنای تاریخی دزفول آغاز شده که پس از بررسی به شهروندان اعلام خواهد شد.

  وی افزود: حمام تاریخی یا کرناسیان دزفول به‌شماره ۸۴۷۷ از آثار تاریخی دوره زندیه است و در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و در مرکز محله کرناسیان در شمالی‌ترین قسمت بافت قدیم دزفول واقع شده است.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار