رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰ | کد خبر : 17626
 • گردشگری، سیاسی نیست/ خارجی‌ها سفر نوروزی به ایران را به کل ایام سال ترجیح دادند

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرتضی رحمانی موحد ــ رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، اظهار داشت: امنیت و آرامشی که امروز در ایران اسلامی داریم شاخصی برجسته در میان دیگر کشورهای اسلامی است که سبب گسترش گردشگری حلال می‌شود و در این ارتباط هدفگذاری‌هایی برای بازارهای کشورهای مسلمان جهان صورت گرفته است.

  رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به برنامه ششم توسعه و تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر توجه و ضرورت توسعه گردشگری، تصریح کرد: در متن صریح بندهای برنامه ششم توسعه به ۵برابر شدن گردشگران خارجی و سامان‌دهی این حوزه تأکید شده است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ــ رحمانی موحد گفت: نگاهی که باید به حوزه گردشگری داشت نگاهی بر پایه تعاملات مردمی در سطح بین المللی است و در این رابطه نباید گردشگری را یک مقوله سیاسی قلمداد کرد.

  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: در دو سال اخیر و با اقداماتی که صورت گرفته در حوزه گردشگری خارجی شاهد رشد ۱۲درصدی آمار ورود گردشگران خارجی به ایران بودیم.

  رحمانی خاطرنشان کرد: در نوروز امسال بخشی از گردشگران خارجی به ایران سفر کردند، این درحالی بود که اغلب گردشگران خارجی دیگر ایام سال را برای سفر به ایران انتخاب می‌کردند. با این حال و با تعاملاتی که صورت گرفته و افزایش شناخت، امسال گردشگران خارجی نوروز را برای زمان سفر خود به ایران برگزیدند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار