رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۲ | کد خبر : 17887
 • مأموریت احیای موقوفات آذربایجان شرقی در چارچوب اقتصاد مقاومتی تعریف می‌شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام علی مصائبی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به شعار امسال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» اظهار کرد: از همان ابتدا که مقام معظم رهبری، شعار اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند، اوقاف در سهم خود بسیار جدی وارد عمل شده است و بدون شک مأموریت اصلی اداره کل اوقاف یعنی احیای موقوفات خود اقتصاد مقاومتی را شامل می‌شود.

  وی افزود: ما باید در سال جاری با برنامه‌ریزی‌های مناسب برای احیای هر چه بیشتر موقوفات بتوانیم در راستای منویات و خواسته‌های رهبری که در قالب شعار سال مطرح شد، گام برداریم.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، با اشاره به اینکه کار اوقاف در اصل یک کار اقتصاد مقاومتی است، گفت: با توجه به معنی اقتصاد مقاومتی، کار اداره اوقاف و امور خیریه رسیدگی به طبقات پائین و گرفتن دست محرومین است تا بتوانند به یک حامی تکیه بکنند و افراد با وقف اموال خود به فقرا همان اقتصاد مقاومتی را انجام می‌دهند.

  وی ادامه داد: اگر بخواهیم لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری بگوییم و عملکرد مناسبی داشته باشیم، باید نسبت به سال‌های پیش جدی‌تر عمل کنیم و تمام سعی و تلاشمان را بکنیم تا موقوفات بیشتری را احیا کنیم و البته در عمل به شعار سال نیاز به همدلی و در نظر گرفتن شعارهای قبلی و هم‌زبانی و پشتیبانی مسئولین استانی است.

  حجت الاسلام مصائبی، با استناد به فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی که فرموده‌اند «سیاست ما عین دیانت ما است»، گفت: ۱۲ فروردین روز عزت اسلام است زیرا دشمنان ایران با برنامه‌ریزی چندین ساله خواستار سوق کشور به زمان کمونیستی و بهائیت بودند ولی با ابتکار و درایت پیامبرگونه معمار کبیر انقلاب اسلامی، مردم با آمدن به صحنه عموم و دادن بیش از ۹۸ درصد رأی بلی به اسلام تمام برنامه‌های چندین ساله دشمنان را برهم زدند.

  وی ۱۲ فروردین را نمایش عزت اسلام به جهانیان دانست و ادامه داد: امروزه تمامی کشورهای اسلامی تکیه‌بر این انقلاب بزرگ می‌کنند و این جشن بزرگی است که نه تنها در تاریخ ایران بلکه در تاریخ اسلام ماندگار است.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) خاطرنشان کرد: روز زن را همیشه بانام روز مادر یاد کنیم  زیرا هر زنی روزی مادری خواهد شد و هر چیزی که بخواهد انشقاق و رشد پیدا کند از اصل مادر است.

  وی افزود: جامع‌ترین مطلب طبق فرمایش بینان‌گذار این روز فرخنده به نام روز مادر که فرموده‌اند: «از دامن زن مرد به معراج می‌رود» و پیامبر اکرم (ص) اگر به هفت آسمان رفتند از دامن یک بانو رشد کرده و به این مرحله رسیدند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار