۱۲ فروردین مظهر تجلی مردم‌سالاری دینی در کشور است

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، علیرضا یونسی رستمی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی استان، با تبریک به مناسبت  12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت : ۱۲فروردین یادآور تلاش مجاهدان وتلاش‌های همه دلاور مردانی است تا انقلاب به نتیجه برسد و در جهان مطرح شود.

وی افزود: دنیا اعتراف کرد انرژی هسته‌ای ما صلح آمیز است و حق استفاده را به رسمیت شناختند وسایه شوم جنگ و تهدید از بین رفت که این امر نشان دهنده پیروزی انقلاب بود و موجب عزت‌مندی ایران در جهان شد و با ایجاد امیدواری میان مردم نور امید را در دل مردم  بارور کردند.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی  ایران بر دیدگاه تفکر، اندیشه و بر اساس حقیقت‌گویی است، گفت: حضور مردم در انتخابات ۷ اسفند از دیگر موفقیت‌های کشور در سال گذشته بود که مردم  با حضور چشمگیر خود بار دیگر با نظام بیعت کردند.

یونسی افزود: در استان های بالای ۲ میلیون نفر جمعیت، استان مازندران جز استان‌های برتر در کشور در بحث انتخابات بود و همچنین  در میان ۴۵۰ شهرستان ایران شهرستان سوادکوه شمالی ۹۸٫۳  مشارکت در انتخابات جزو شهرستان‌های برتر بود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران  با اشاره به دو آسیب حوزه اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد  گفت:در سال ۹۵ استان مازندران یکی از ۵ استان پایلوت برای مبارزه با مواد مخدر شد.

وی با اشاره به  شعار مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: در حوزه  اقتصاد مقاومتی قرارگاه اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل شد که باید از ظرفیت‌ها به درستی استفاده و بهره‌وری افزایش یابد و تهدیدها را  به فرصت تبدیل کنیم.

یونسی با تاکید برجلوگیری از  فساد ادرای و قاچاق تصریح کرد: باید برای اجرای دقیق پروژه‌ها، اقتصاد مقاومتی توجه ویژه‌ای به  صنعت گردشگری و کشاورزی استان شود.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.