رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۴ | کد خبر : 18368
 • وزیر دفاع اتریش: اتریش سربازان خود را در مرز ایتالیا مستقر می‌کند

  به گزارش وعده صادق، هانس پیتر دوسکوزیل وزیر دفاع اتریش امروز شنبه در مصاحبه با روزنامه آلمانی دی ولت تاکید کرد: اتریش قصد دارد سربازانش را در مرز ایتالیا مستقر کند تا مانع از ورود مهاجرانی شود که قصد رسیدن به شمال اروپا را دارند.

  اتریش پیش از این اعلام کرده بود که برای جلوگیری از ورود بیشتر مهاجران حاضر است تا کنترل های شدیدتری را اعمال کند ولی اظهارات وزیر دفاع اتریش نشانگر شدیدترین تدابیری است که این کشور قصد دارد اجرا نماید.

  وی به روزنامه دی ولت گفت: تا وقتی که مرزهای خارجی به طور موثری حفاظت نشود، اتریش کنترل های مرزی را تشدید خواهد کرد. این به معنای استقرار سربازان در مرز اتریش با ایتالیا خواهد بود.

  وی افزود: سربازان می توانند به حفاظت از مرزها، ثبت نام مهاجران و تلاش های انسان دوستانه کمک کنند.

  وی بار دیگر خواستار یک تشکیل یک نیروی نظامی- غیر نظامی از سوی اتحادیه اروپا برای حمایت از آژانس مرزی اروپا “فرانتکس” در کشورهای یونان، بلغارستان و ایتالیا شد.

  وزارت کشور آلمان نیز اعلام کرد: با توجه به آنکه بخش عمده ای از مسیرهای اصلی مهاجران از طریق کشورهای بالکان و اتریش مسدود شده، تعداد مهاجرانی که طی ماه مارس از طریق اتریش وارد آلمان شده اند، هفت برابر کاهش یافته و به کمتر از ۵ هزار نفر رسیده است.

  در ماه فوریه نیز ۳۸۵۷۰ مهاجر وارد آلمان شده‌اند. این رقم در ماه ژانویه به بیش از ۶۴۷۰۰ نفر رسیده بود. اتریش مهمترین نقطه ورودی مهاجران به آلمان به شمار می رود.

  انتهای پیام/

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار