بسترهای فراوانی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در پردیس وجود دارد

0 0

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین توسلی امشب در نخستین نشست شورای اداری شهرستان پردیس، ضمن تبریک سال جدید با اشاره به نام‌گذاری امسال مبنی بر «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: امیدواریم اقتصاد مقاومتی امسال توأم با اقدام و عمل باشد.

وی افزود: بسترهای بسیار فراوانی برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل شامل اشتغال‌زایی، تحکیم پایه‌ها و مقاوم‌سازی اقتصاد و … در پردیس وجود دارد که در این خصوص، می‌توان به ۸ هزار واحد تولیدی صنعتی پردیس با حدود ۸۰ هزار شاغل در این صنایع اشاره کرد؛ این صنایع می‌توانند گامی مؤثر برای تحقق شعار امسال باشند.

امام جمعه پردیس ادامه داد: برخی صنایع به دلایل مختلف تعطیل و یا نیمه‌تعطیل هستند و این فرصتی است که می‌توان با کمک مسئولان و کمترین امکانات و سرمایه این صنایع آماده و فعال شوند و در این زمینه، همت اقدام و عمل مسئولان تأثیرگذار است.

توسلی گفت: در حوزه‌های دیگر همچون دامداری، کشاورزی و … شهرستان پردیس استعداد بالایی دارد که این موضوع نیازمند توجه جدی مسئولان و مردم این شهرستان است؛ امیدوارم تا پایان سال آنچه مقام معظم رهبری آرزو دارند، محقق شود و با ارائه گزارش عملکرد قابل قبول به معظم له، دل ایشان را شاد کنیم.

به گزارش وعده صادق به نقل از فارس، نخستین نشست شورای اداری شهرستان پردیس با محوریت ارائه سیاست‌های راهبردی در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل در سالن کنفرانس فرمانداری پردیس برگزار شد.

در این نشست، امام جمعه، فرماندار، معاونان سیاسی انتظامی و برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان پردیس، مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس، فرمانده انتظامی شهرستان، بخشداران بومهن و جاجرود، رؤسای ادارات آب، برق، گاز، تلفن، محیط زیست، ارشاد، بنیاد شهید، جهاد کشاورزی، آموزش و‌ پرورش، صنعت معدن و تجارت، راه و شهرسازی شهرستان پردیس، اعضای شورای شهر و شورای بخش بومهن و … حضور داشتند.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.