• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۱ | کد خبر : 18504
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، سید خلاق میرنیا بعد از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری مازندران در استانداری، اظهار داشت: پیشنهاد تعطیلی ۴ موسسه غیرانتفاعی عیرکیفی را در سال ۹۴ به وزارت علوم دادیم.

  وی افزود: به دنبال فروش مدرک در مراکز آموزش عالی استان نیستیم، چرا که بسیاری از مراکز آموزش عالی غیردولتی استان، مدارک غیردولتی و قلابی برای دانشجویان صادر می‌کنند.

  سرپرست دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه مدرک فروشی در دانشگاه‌های غیردولتی سبب اقدام ضد امنیتی می‌شود، تصریح کرد: تحربه گرایی و فارغ التحصیل شدن دانشجویان کاربردی باید مدنظر مسئولان قرار گیرد.

  توسعه اقتصاد دانش بنیان در مازندران

  محسن جهانشاهی، رئیس بنیاد ملی نخبگان مازندران نیز در این نشست با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی ریشه در اقتصاد دانش بنیان دارد، افزود: محور محرکه اقتصاد دانش بنیان نخبگان هستند.

  وی با بیان اینکه مازندران دارای ۲۰۰ مرکز دانشگاهی، پژوهشی و آموزشی داریم، تصریح کرد: به ازای هر دو کیلومتر یک مرکز آموزش عالی داریم که به حیث کمی بالا است.

  جهانشاهی با اشاره به اینکه مازندرانی‌ها دومین جامعه غیرمقیم در تهران هستند، افزود: بخش اعظمی از جامعه ۱٫۵ میلیون مازنی شهروند تهران را نخبگان تشکیل می‌دهند.

  وی با بیان اینکه ماندگاری نخبگان در استان و بازگشت فضای مساعد برای نخبگان مازنی مقیمی در سایر استان‌ را پیگیری می‌کنیم، تصریح کرد: نخبگان اگر به صورت مشاوران در کنار مسئولان باشند می‌توانیم جلوی بسیاری از فرار نخبگان را بگیریم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار