• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۹ | کد خبر : 18639
 • حمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۵ کل‌کشور اظهار داشت: جلسه داخلی مشترک هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق با نمایندگان ۱۳ کمیسیون تخصصی پارلمان که در تلفیق بودجه عضو هستند، عصر امروز به طور جداگانه تشکیل شد.

  وی افزود: در این جلسات، نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی به طور جداگانه گزارش پیشنهادات خود را برای تکمیل جداول و ردیف‌های بودجه ۹۵ ارائه و مطرح می‌کردند.

  پورابراهیمی با بیان اینکه در این جلسات نمایندگان همه کمیسیون‌های تخصصی گزارش پیشنهادات خود را ارائه کردند، گفت: کمیسیون تلفیق دیگر جلسه‌ای نخواهد داشت و تنها برای بررسی مواد ارجاعی از بودجه ۹۵ از صحن علنی به کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهد.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ در پایان خاطرنشان کرد: طبق مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق، مصوبه هیأت رئیسه تلفیق درباره جداول و ردیف‌ها مصوبه تلفیق تلقی می‌شود و امروز تصویب جداول و ردیف‌ها در هیأت رئیسه تلفیق نهایی شده و به پایان می‌رسد و فردا مصوبه نهایی تلفیق درباره جداول و ردیف‌ها چاپ و تکثیر شده و در اختیار نمایندگان مجلس قرار می‌گیرد.

   

  منبع : فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ معاینه عکس رادیولوژی در صحن مجلس! آزادی مرد برزیلی پس از ۲۰ سال اسارت خانگی کنایه محسن رضایی به برخی مسئولان +توئیت زنان و مسئولیت در پست‌های‌کلیدی دولت مشاغل سخت را تعیین کرد فیلم/ زدن ضربه وحشتناک به سر متهم توسط پلیس آمریکا چرا مردم منطقه دیگر به آمریکا اعتماد ندارد؟ نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله امامی‌کاشانی برگزار می‌شود آخرین رتبه ایران در زمینه شکاف جنسیتی اعلام شد تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند نیروی دریایی سپاه در صحنه‌ نبرد با آمریکا متولد شد دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد! عکس/ اولین وانت مرسدس بنز روایتی متفاوت از دیوانه‌بازی «راننده وانت دیوانه» واگذاری یک شبه ۹۰۰ مدرسه دولتی به بخش خصوصی سامسونگ از ویژگی های گلکسی اس۸ رونمایی کرد «جایزه ملکه» برای ظریف! سردار آمپـول به روایت نماینده قم! پی‌آمد خواب‌های امنیتی اردوغان تغییر۶٠ فرماندار در دستورکار