رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰ | کد خبر : 18666
 • انتقال آب زمینه توسعه صنایع در استان سمنان را فراهم می‌کند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی‌اصغر جمعه‌ای امروز در نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی استان سمنان با استاندار این استان در سالن جلسات یادگار امام خمینی این استان اظهار داشت: توسعه صنایع مادر سبب ارتقای صنایع وابسته به آن در استان سمنان خواهد شد.

  وی با اشاره به لزوم ایجاد صنعت تولید خودرو در استان سمنان، تسریع در افتتاح کارخانه خودروسازی سمنان را خواستار شد و افزود: افتتاح این شرکت خودرویازی سبب می‌‌شود تا صنایع کوچک تأمین قطعات آن نیز فعال‌تر شوند.

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه احیای واحدهای نیمه فعال و افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی محرک دار دراجرای اقتصاد مقاومتی موثر است تصریح کرد: باید در اجرای برنامه‌ها و طرح‌های تولیدی و اقتصادی مدیریت زمان را رعایت کرده و زمان‌بندی اجرایی آن را در نظر گرفت.

  جمعه‌ای با بیان اینکه ساختار اقتصادی کشور برای رونق گرفتن به برنامه‌های منظم و هدفنمد با گرایش توسعه نیاز دارد تأکید کرد:  برای رونق تولید و صنعت در استان سمنان باید شاهد همکاری همه دستگاه‌های ذیربط با سرمایه گذاران باشیم.

  وی با بیان اینکه باید زنجیره‌ای از صنایع مرتبط در استان سمنان فعال‌شود تصریح کرد: فعال شدن یک صنعت مادر و بزرگ سبب تقویت و احیای دیگر صنایع مرتبط در استان سمنان خواهد شد.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار