رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱ | کد خبر : 18778
 • گاف خنده دار روزنامه شرق + توضیح مدیر مسئول

  به گزارش وعده صادق ؛ مدیرمسؤول روزنامه «شرق» درباره‌ی حاشیه‌های پیش‌آمده برای این روزنامه پس از انتشار تیتر و عکس یک امروز این رسانه، توضیحاتی را ارائه و این اتفاق را غیرعمدی اعلام کرد.

  مهدی رحمانیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار بخش رسانه ایسنا توضیح داد: معتقد هستم تیتر یک و عکس صفحه یک، دو مقوله‌ی مجزا هستند و روال شرق هم همواره به همین منوال است. تیتر یک گزارش امروز شرق بحث پول‌شویی در سطحی جهانی است و عکس، مربوط به موضوعی داخلی است؛ اما اگر در انتخاب عکس دقت بیشتری می‌شد، شاید این اتفاق نمی‌افتاد تا باعث ایجاد این بدفهمی نشود.

  او سپس تاکید کرد: یقینا قصد و غرضی در کار نبوده است و همه می‌دانند ما (روزنامه شرق) مدافع دولت هستیم.

  رحمانیان سپس با اشاره به تیتر یک روزنامه شرق و انتشار گزارشی درباره‌ی پول‌شویی توضیح داد: این گزارش، همان گزارشی است که رسانه‌های جهان آن را کار کرده‌اند و ما هیچ ادعایی نسبت به آن نداشتیم. در رابطه با بحث‌های داخلی هم توضیحاتی داده شده است.

  مدیر مسؤول شرق سپس گفت: قبول دارم که ممکن است تیتر یک و عکس، بدخوانی داشته باشند اما این اتفاق از روی عمد نبوده است؛ چراکه تیتر مربوط به خبر دیگر است و عکس هم مربوط به گزارش دیگری است. طبیعتا تیتر و عکس متفاوت است ولی ممکن است بدفهمی ایجاد کند اما هیچ ربطی به هم ندارند.

  Shargh

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار