رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶ | کد خبر : 18790
 • جزئیات جلسه مجلس با نعمت‌زاده/ اعطای تسهیلات به صنعت خودرو

  به گزارش وعده صادق ؛ سید محمد بیاتیان اظهار داشت: در جلسه روز گذشته کمیسیون صنایع با وزیر صنعت مسائلی در مورد لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی مطرح شد که به گفته نعمت‌زاده قرار است دولت در این راستا تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای کوچک و متوسط صنعتی ارائه کند تا تولید ملی تقویت شود و شرایط اشتغال نیز بهبود یابد.

  وی ادامه داد: بر این اساس قرار است به صنعت خودرو، تولیدات داخلی و بخش مسکن تسهیلاتی اختصاص یابد که البته در این مورد، عدد و رقمی در جلسه دیروز مطرح نشد.

  بیاتیان با بیان اینکه در حال حاضر بازار خودرو به واسطه واردات خودروهای خارجی و چینی، رقابتی شده است، گفت: در چنین شرایطی قیمت‌گذاری خودرو باید بر اساس عرضه و تقاضا تعیین شود.

  وی با بیان اینکه اخیراً بحث‌هایی در مورد اختصاص تسهیلات به صنعت خودرو شنیده‌ایم، گفت: پرداخت تسهیلات به صنعت خودرو به صلاح نیست و سود این اقدام فقط نصیب خودروسازان و بانک‌ها خواهد شد.

  وی با اشاره به حضور مدیر عامل سایپا در جلسه دیروز کمیسیون صنایع مجلس، گفت: جهت‌گیری خودروسازان به سمت صادرات است و هر چه در این بخش فعالیت‌ کنند باعث افزایش تیراژ تولید و کیفیت خودروها خواهد شد.

  منبع : فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار