رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۵ | کد خبر : 18871
 • کیهان به جوابیه حسام الدین آشنا پاسخ داد

  پس از آنکه کیهان در ستون  گفت و شنود یکشنبه ۱۵ فروردین، به نوشته حسام‌الدین آشنا در توئیتر پرداخت و آن را مورد اعتراض قرار داد، مشاور رئیس جمهور جوابیه‌ای ارسال کرد که متن کامل آن به این شرح است:
  برادر گرامی جناب آقای حسین شریعتمداری
  مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان
  سلام علیکم
  با عرض تبریک سال جدید و آرزوی صحت و سلامت
  به عرض شریف می‌رساند در تاریخ شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ در ستون طنز گفت و شنود با استفاده از بخش ناقصی از یک پیام چند بخشی که در یک شبکه اجتماعی مخابره شده بود، استفهام‌های انکاری و سخنان نه چندان شایسته و منصفانه‌ای مطرح شده است.
  ضمن ارسال متن کامل پیام ارسالی که در خبرگزاری‌ها و سایت‌های مختلف نقل شده است، تقاضا دارم مطابق قانون مطبوعات این توضیح و متن ارسالی در اولین شماره و در همان صفحه منتشر شود.
  با تشکر از جنابعالی
  «آقای اوباما می‌تواند قبل از نوامبر آخرین بقایای جنگ سرد را نه فقط در کوبا که در خاورمیانه نیز پایان دهد. اوباما باید بداند ایران کوبا نیست؛ فیدل و رائولی هم در کار نیست.ایران شوروی نیست؛ گورباچف و یلتسینی هم در کار نیست. ایران چنان قدرتمند است که تمام انتخابات روسای جمهوری آمریکا از کارتر تاکنون به گونه‌ای تحت تاثیر ایران بوده است. ایران از لانه تا طبس کار دست کارتر داد و از تهدیدهای بوش تا تحریم‌های اوباما را پشت سرگذاشت. اگر استراتژی جنگ سرد- از هراس افکنی تا هزینه تراشی در رقابت‌های نظامی- برای فروپاشی شوروی موفق بود، اما ایران در سایه رهبری حکیمانه خود اجازه نخواهد داد «محاسبات در ذهن مسئولین عوض بشود و فکر مسئولین و اراده مسئولین در مشت دشمن قرار بگیرد.»
  پاسخ کیهان:
  مستند کیهان برای گفت‌و‌شنود ۱۵ فروردین، متنی بود که مشار الیه در ساعت ۸ روز ۱۱ فروردین در صفحه توئیتر خود منتشر کرد و طی آن به صراحت گفته بود «آقای اوباما می‌تواند قبل از نوامبرآخرین بقایای جنگ سرد را نه فقط در کوبا که در خاورمیانه نیز پایان دهد.» در پیام مذکور، هیچ کلمه یا جمله‌ای افزون بر آنچه منتشر شد، وجود نداشت.
  اما متنی که اکنون ایشان به کیهان ارسال کرده، مربوط به دو روز بعد از متن اولیه است که در روز جمعه ۱۳ فروردین در صفحه گوگل پلاس خود منتشر گردید.
  کیهان از اصلاح مواضع ایشان در موضوع مورد بحث استقبال می‌کند و اینکه ایشان پس از دو روز، الحاقیه‌ای به متن قبلی خود افزوده و منتشر کرده‌اند را به فال نیک می‌گیرد، هرچند که بخش اول و دوم متن، هیچ پیوند و ارتباطی با هم نداشته باشد.
  از آنجا که ممکن است مشاور محترم رئیس جمهور، به جهت کثرت مشغله فراموش کرده باشند که قبلا در توئیتر و بعدا در صفحه پلاس خود چه نوشته‌اند، تصویر هردو صفحه ایشان ارائه و قضاوت به خوانندگان عزیز واگذار می‌شود.
  پاسخ کیهان به جوابیه حسام الدین آشنا
  پاسخ کیهان به جوابیه حسام الدین آشنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار