رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲ | کد خبر : 18887
 • مشاهده پهپاد صهیونیستی بر فراز آسمان «قره‌باغ»

  به گزارش وعده صادق، چنین پهپادی می‌تواند یکی از اولین تسلیحاتی از این دست باشد که در این نبرد استفاده می‌شود.روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست» نوشت که این پهپاد با توجه به شکل بال و نوک آن شبیه تسلیحات اسرائیلی است که قدرت هدف قرار دادن و نابود کردن هدف را دارد.

  بنابر سایت کارخانه اسرائیلی، این پهپاد می‌تواند از راه دور تحت کنترل قرار گیرد و به صورت خودکار اهدافی را که تحت رادار و یا امواج رادیویی هستند را هدف قرار دهد. این ۲ روش حمله برای نابود کردند دشمنان در نبرد هوایی بسیار موثر است.

  درگیری در منطقه مورد مناقشه قره باغ میان نیروهای آذربایجان و ارمنستان از روز شنبه آغاز شد و به سرعت تبدیل به یک درگیری مرگبار شد.بنابر اطلاعاتی که در دست است ۱۸ نفر از نیروهای نظامی ارمنستان و بیش از ۲۰ نیروی آذربایجانی در این درگیری‌ها کشته شدند.

  قره باغ کوهستانی که جمعیتی اکثرا ارمنی دارد، داخل مرزهای بین‌المللی آذربایجان واقع شده و در حال حاضر جمهوری خوانده ناگورنو قره باغ کنترل این منطقه را در دست دارد.

  وزارت دفاع جمهوری خودمختار ناگورنو قره باغ دیروز اعلام کرد که آذربایجان و ارمنستان بر سر آتش بس توافق کردند و نیروهای نظامی این منطقه آن را اجرا خواهند کرد.

  منبع: فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:1

  آخرین اخبار