• تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۳ | کد خبر : 19092
 • امامی کاشانی

  خطیب موقت نماز جمعه تهران با ذکر روایتی از پیامبر اکرم (ص) گفت: پیامبر اکرم (ص) هم بیکاری را قبول نداشتند و این بهانه را که شغل نیست قبول نمی کردند؛ شغل هست باید به دنبالش رفت.

  به گزارش وعده صادق، آیت‌ الله امامی کاشانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران ضمن گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و شهید صیاد شیرازی که سالگرد شهادت ایشان است، گفت: برای شهدای حرم و شهدای هسته ای نیز آرزوی علو درجات می کنیم.

  عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۹۵ با نامگذاری امسال به نام «اقتصاد مقاومتی» بر اولویت اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.

  وی تاکید کرد: اگر در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی موفق شویم، در مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هم موافق می شویم و باید وارد عمل شویم.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمودند که دولت محور اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است. باید به دولت کمک کرد تا در اجرای این سیاستها به دستاوردهای ملموسی دست یابد.

  امامی کاشانی با بیان اینکه دولت به حمدالله قوی است، گفت: فرهنگ اسلام بیکاری را نمی پذیرد و معتقد به اشتغالزایی است.

  وی تصریح کرد: رهبری فرمودند اگر صادقانه به دنبال حل مشکلات اقتصادی برویم، خدا کمک می کند.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران با ذکر روایتی از پیامبر اکرم (ص) گفت: پیامبر اکرم (ص) هم بیکاری را قبول نداشتند و این بهانه را که شغل نیست قبول نمی کردند؛ شغل هست باید به دنبالش رفت.

  امامی کاشانی اظهار داشت: کشور ایران کشوری است که دارای جوانانی با تحصیلات عالیه است. باید کسب و کار دانش بنیان برای آنها فراهم شود.

  وی با اشاره به موفقیت های اقتصاد چین گفت: باید با ایجاد بنگاه های کوچک اشتغال ایجاد کرد و نباید وام های اشتغالزایی صرف کارهای دیگر شود.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران تصریح کرد: از ابتدای انقلاب هر جا ملت ایران حضور داشت، مشکلات حل شد. سرمایه داران باید سرمایه گذاری کرده و تشکیلاتی برای نظارت ایجاد شود.

  امامی کاشانی افزود: باید به خاطر خدا و عزت نظام اسلامی بر محور شخص مقام معظم رهبری یعنی محوریت تدبیر، تقوا و جهان بینی بدون تسویه حساب با یکدیگر، منفعت ملت را در نظر گرفته و راه را باز کنیم.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت عارف :خبر کناره‌گیری من از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان «بی‌ربط» است