• تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲ | کد خبر : 19178
 • به گزارش وعده صادق، آیین اختتامیه هفتمین دوره فعالیت مجلس دانش آموزی با حضور وزیر آموزش و پرورش، سخنگوی انرژی اتمی و رئیس کتابخانه ملی در ساختمان  قدیم مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

  پس از قرائت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی و سرود مجلس دانش آموزان، سجاد خسرویی با انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در اختتامیه گفت: مجلس دانش آموزی با عدم حضور رئیس جمهور در افتتاحیه و اختتامیه رشد یافت و به فعالیت های خود ادامه داد.

  وی افزود: مقام معظم رهبری مخاطب وزارت آموزش و پرورش را نیمی از جمعیت کشور دانسته اند و مجلس دانش آموزی تبلور دموکراسی است که از نمایندگان منتخبین دانش آموزان تشکیل شده است و قریب به دوسال است که منتظر حضور رئیس جمهور هستیم و هر بار دل را به حضور ایشان خوش کرده ایم اما اکنون که دوره نمایندگی دوساله رو به پایان است و رئیس جمهور در افتتاحیه و اختتامیه حضور نیافت.

  رئیس مجلس دانش آموزی تصریح کرد: هفتمین دوره مجلس دانش آموزی اولین دوره مجلس است که رئیس جمهور نه در افتتاحیه نه در اختتامیه حضور نیافته است. امیدواریم رئیس جمهور فردا برای حضور در این مجلس دقایقی وقت بگذارند تا دغدغه نمایندگان دانش آموزی را بشنوند.

  منبع: مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد خداحافظی با امواج آنالوگ+عکس نگرانی کره شمالی از موشک های مافوق صوت آمریکا فیلم/ آنچه در زمانه ما هست و در مناظره انتخابات آمریکا نیست! شمارش معکوس برای اتمام بزرگترین پروژه نوسازی بافت فرسوده غرب کشور در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت