رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۹ | کد خبر : 19522
 • جهانگیری: انرژی عامل اصلی توسعه کشور

  به گزارش وعده صادق ؛ جلسه شورای عالی انرژی ظهر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

  اسحاق جهانگیری از «انرژی» به عنوان عامل اصلی توسعه کشور یاد کرد و ضرورت برنامه ریزی دقیق و تلاش ویژه برای افزایش بهره وری در همه بخش ها و بویژه بهره وری انرژی را مورد تاکید قرار داد.

  معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به ارائه گزارش نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص سند ملی راهبرد انرژی کشور، گفت: لازم است سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، نظرات و دیدگاههای تکمیلی دستگاههای ذیربط متناسب با اقتضائات روز کشور که همه جوانب امر در سند ملی راهبرد انرژی کشور لحاظ شده باشد را دریافت کند تا در حوزه انرژی کشور تدوین گردد.

  در این جلسه پیشنهاد وزارت نیرو برای راه اندازی واحد بخار نیروگاههای سیکل ترکیبی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات مقتضی در این زمینه اتخاذ شد.

  در این نشست که وزرای نفت، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست نیز حضور داشتند، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، گزارشی از بخش های مختلف سند ملی راهبرد انرژی کشور ارائه کرد و مقرر شد برای تکمیل این سند، نظرات دستگاههای مرتبط دریافت و به آن اضافه شود./ ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار